Karadeniz-Batum TURU

Karadeniz-Batum TURU16 Oct 14:00 - 21 Oct 17:00 - Marmaris
Koral Tourism

Route
More info

KARADENİZ-BATUM TURU

16 Ekim – 21 Ekim 2018 (5 gece, 6 gün)

-uçak ile gidiş, geliş-

Karadeniz’in muhteşem doğası ile buluşmak, yeşilin her tonunu yerinde görmek için siz misafirlerimizi Karadeniz turumuza bekliyoruz. Karadeniz’e gitmişken de Batum gezisi yapmadan dönmüyoruz.

TUR PROGRAMI :
16 Ekim (Salı) : Saat 04:00 ‘da Eşref Girginç Parkında buluşma ve İzmir’e hareket. İzmir’den , Trabzon’a uçacak olan uçağımızın hareket saati 09:45.Trabzon’a varış sonrası (tahminen 11:40 civarı).Havalimanında bizi bekleyen aracımıza bindikten sonra konaklayacağımız otele doğru yola çıkıyoruz.Otelimize yerleştikten sonra yorucu olan yolculuğumuzun ardından üzerimizdeki yorgunluğu atmak üzere otel’de akşam yemeğine kadar dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra , yoğun geçecek olan bir gezi programına zinde başlamak üzere dinleniyoruz. (Trabzon konaklama)17 Ekim (Çarşamba) : Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra gezilerimize başlıyoruz. Bugün ziyaret edeceğimiz yerler , Trabzon’un sembollerinden biri olan ve Atamız’ın da konakladığı Atatürk Köşkü, günümüzde cami olarak kullanılan Ayasofya Kilisesi, dünyada sadece Trabzon’da yapılabilen kazaziye, hasır ve telkâri işçiliğinin tanıtılıp satışının yapıldığı galeri Uzungöl olacaktır. İsviçre Alplerini aratmayan güzellikteki Uzungöl’de yöresel öğle yemeği molası verilecektir ve ardından da göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman olacaktır. Gezilerimizden sonra Hopa’ya hareket edeceğiz ve konaklamamız ile akşam yemeğimiz Hopa’da olacaktır. (Hopa konaklama)

18 Ekim (Perşembe) : Kahvaltı sonrası otelimizden hareket. Muhteşem Karadeniz manzaraları eşliğinde Sarp Sınır Kapısına varış ve Gürcistan’a giriş işlemlerini tamamlama.. Bu aradaki panoramik turumuzun ardından Batum Şehir Merkezi’ni ziyaret ediyoruz. Tiyatro meydanı, Avrupa meydanı ve binası ile Piazza meydanı merkezdeki ziyaretlerimiz olacak. Serbest öğle yemeği molamızdan sonra Sovyet Rusya döneminin en büyük botanik bahçesi olan 111 hektarlık alana yayılmış ve içerisinde 2037 farklı bitki barındıran Batum Botanik Parkı’nı gezme ve sonrasında dönüş. Türkiye’ye giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Hopa’daki otelimize dönüş. Akşam yemeği ve istirahat. (Hopa konaklama)

19 Ekim (Cuma) : Kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış. Bugün muhteşem keyifli bir piknik sizleri bekliyor ve bu piknik için Türkiye’nin doğa harikası Artvin Karagöl’e çeviriyoruz rotamızı. Adı Karagöl fakat her taraf yeşilin tüm tonlarını yansıtıyor. Yol boyunca gördüğünüz her köy, her ağaç, usta sanatçıların fırçalarından çıkmış birer tablo gibi. Karadeniz’e gidip de görmeden dönülmemesi gereken yerlerden Karagöl’de keyifli gezilerimizi ve pikniğimizi tamamladıktan sonra, bir başka doğa harikası Ayder’e konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve istirahat Ayder’de. (Ayder Yaylası konaklama)

20 Ekim (Cumartesi) : Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış. Bugün ziyaret edeceğimiz yerler Ayder Yaylası – Gelintülü Şelalesi, Çamlıhemşin (yöresel kıyafet ve mandıra ürünlerinin tanıtımı ve alışveriş için serbest zaman), yöresel mimariye uygun ahşap evleri , çay bahçeleri ve Osmanlı döneminden kalma taş köprüleri ile eşsiz manzaralar sunan Fırtına Vadi’si, Timistav Taş Kemer köprüsü şeklinde olacaktır.Meşhur Zirkale kalesı kartal yuvası Gezilerimizden sonra Trabzon’da konaklama yapacağımız otelimize hareket etme. Akşam yemeği ve istirahat. (Trabzon konaklama)

21 Ekim (Pazar) : Karadeniz gezimizin son gün kahvaltısını da aldıktan sonra, valizlerimizi alıp çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Son günümüzde Karadeniz’in sembollerinden biri olan Sümela Manastırı ziyareti ile, unutulmaz keyifli anılar yaşadığımız turumuzu yine unutulmaz bir şekilde sonlandırıyoruz. (Sümela Manastırı 3 senedir tadilatta olmasından dolayı, panoramik olarak görülmekte içi gezilememektedir). Gezimizi tamamladıktan sonra saat 12:05 İzmir – Pegasus uçuşumuza yetişmek üzere Trabzon Havaalanı’na hareket ediyoruz. İzmir’de de bekleyen aracımız ile buluşuyoruz ve tüm güzel anılarımızla birlikte Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam eve geldiğinizde ‘vay be daha bu sabah Sümela Manastırındaydık diyerek anılarınız tekrar gözünüzün önünden geçiyor ve tebessüm ediyorsunuz’.  Başka Koral Turizm tularında görüşmek dileğiyle.

TUR PROGRAMINA DAHİL OLAN HİZMETLER
• 4 yıldızlı otellerde yarım pansiyon konaklama(Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil)
• Konforlu araçlar ile ulaşım
• Batum gezisi
• Profesyonel Koral rehberlik hizmetleri
• Ören yerleri giriş ücretleri
• Zorunlu seyahat sigortası
• Marmaris-İzmir, İzmir-Marmaris havaalanı transferleri
• İzmir – Trabzon, Trabzon – İzmir uçak biletleri

TUR PROGRAMINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Öğlen yemekleri
• Kişisel harcamalar
• Tur programında açıkça belirtilmemiş olan geziler

**Bu fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatı olup 15 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerlidir
TARİH : 16 Ekim-21 Ekim 2018 ( 5 gece, 6 gün)
ÜCRETLER : 1375,00 TL ( iki kişilik odada kişi başı konaklama)
1320,00 TL (üç kişi konaklama)
1695,00 TL (Tek kişi konaklama fiyat farkı)
650,00 TL ( 4 – 12 yaş çocuk)
İLETİŞİM : 444 80 98 (ofis) / 0 533 923 31 24 (Gsm)
E- mail : info@koraltravel.com
www.koraltravel.com


Past Events

Karadeniz-Batum TURU

18 Sep 14:00 - 23 Sep 17:00 18 Sep 14:00 - 23 Sep 17:00 - Marmaris Marmaris
Koral Tourism Koral Tourism
KARADENİZ-BATUM TURU 18 Eylül 23 Eylül 2018 (5 gece, 6 gün) -uçak ile gidiş, geliş- Karadeniz’in muhteşem doğası ile buluşmak, yeşilin her tonunu yerinde görmek için siz...   More info


© 2018 Siguez