PMI® Stand.ile Proje Yönetimi ve PMP® Sert. Hazırlık Eğitimi - İzmir

PMI® Stand.ile Proje Yönetimi ve PMP® Sert. Hazırlık Eğitimi - İzmir18 May 09:00 - 26 May 17:00 - Izmir
Izmir

Route
More info

PMI®'ın kayıtlı eğitim kuruluşu olan IZGE Eğitim ve Danışmanlık (REP ID:4492) tarafından, deneyimli eğitmenlerce verilen bu eğitimi kaçırmayın! PMP® sertifikanızı almak ve dünyadaki 830.000 PMP® sertifikalı proje yöneticisi arasına katılmak için 5 gün - 35 saatlik eğitimimiz size gereken ön koşulu, gerekli bilgi donanımını sağlayacak.

Katılımcılarımızın geri bildirimlerine izge.com.tr/izge/Katılımcı_Görüsleri.html bağlantısından,

Proje Yönetimi Bilgi Kütüphanemize de izge.com.tr/izge/Bilgi_Bankası.html bağlantısından ulaşabilirsiniz.Eğitim tarihi : 18,19,20,26,27 Mayıs 2018 (Toplam 5 günlük eğitim - her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında)

Eğitim yeri: İzmir

Eğitim ücretlidir, lütfen detaylı bilgi için bize ulaşın: info@izge.com.tr

BU EĞİTİM SİZE NE SAĞLAR?

Projelerinizi, fikrin doğuşundan ürün veya hizmetin ortaya konmasına, teslim sonrası hizmete varana kadar,
• rayında,
• en uygun maliyetle,
• zamanında ve
• ihtiyacı en iyi karşılayan şekilde
yönetmenizi sağlayacak teknik ve yönetsel becerilerinizi geliştirir. Sizin ve tüm ekibinizin, müşterilerinizin aynı dili konuşmasını sağlar. Fikirlerin çöpe değil piyasa çıkmasına olanak sağlar. Maliyetlerinizi kontrol etmenize yardımcı olur, başarı projeler, mutlu müşteriler ve daha çok güvenilirlik ile işinizin devamlılığına katkı sağlar! Eğitimde öğrendiklerinizi PMI® - PMP® sertifikası ile taçlandırıp, potansiyelinizi daha da artırabilirsiniz.

KİMLER KATILMALI?

Zaten projeler yönetiyorum diyorsanız! Proje ekiplerinde yer alıyorum diyorsanız! Geleceğin, proje yönetiminde olduğunu fark etmişseniz ve dünyadaki 777.000 PMP® sertifikalı proje yöneticileri arasında yer almak istiyorsanız! Ulusal ve uluslararası arenada proje ortaklıklarınızı güçlendirmek istiyorsanız

BU EĞİTİM TAM SİZE GÖRE

PMI® Standartlarıyla ile Proje Yönetimi ve PMP® hazırlık eğitimi, PMP® sınavı için gereken içeriktedir ve 35 saattir.

Eğitim ücreti, eğitim dokümanlarını, kahve arası ikramlarını kapsamaktadır.

Eğitim dokümanları, eğitim sunum kitabını, proje yönetim şablonlarını, 250 soruluk soru setini içermektedir. Eğitim dokümanları İngilizcedir, fakat eğitim dili Türkçedir. Sınav Türkçe dil desteği ile alınabilmektedir.


İzmir Etkinlikleri

22 Jun 20:00 - 24 Aug 23:00 22 Jun 20:00 - 24 Aug 23:00 - Izmir Izmir
İzmir, Turkey İzmir, Turkey
  More info


© 2019 Siguez