Yoga ile Hayata Güven Ücretsiz Tanıtım Semineri - Bakirköy

Yoga ile Hayata Güven Ücretsiz Tanıtım Semineri - Bakirköy13 Apr 17:00 - 19:00 - Istanbul
Bakırköylüler Derneği

Route

'YOGA İLE HAYATA GÜVEN' DERSLERİ BAKIRKÖYLÜLER DERNEĞİ'NDE BAŞLIYOR !

Bu eğitim
*temel, basit, uygulanabilir yoga pozları
*meditasyon uygulamaları
*temel nefes teknikleri
*özgüven geliştirme, yaratma cesareti
*kendini ifade edebilme becerileri üzerine geliştirilen etkin uygulamalardan oluşmaktadır.

Amaç , katılımcılarla grup içinde ve bire bir çalışarak, her bireyin kendi bedeni, şartları ve ihtiyacına yönelik olarak geliştirilen uygulamalarla , derin bir farkındalık sağlamak, bedensel rahatlama ve iyileşmeye ulaşmak ve hayattan daha fazla keyif almalarına katkı olmaktır.Çalışmada temel olarak basit yoga pozları ve meditasyon tekniklerinden faydalanılır. Bu pozlar, ayakta ya da oturarak uygulanan çok temel ancak etkisini hemen hissedeceğiniz pozlardır. Ayrıca kişilerin ihtiyaçlarına göre, ( boyun fıtığı, bel ağrısı, skolyoz, fibromiyalji , astım, anksiyete, nefes darlığı ,siyatik...gibi) hem sınıfta hem de evde kendi kendilerine uygulayabilecekleri hareketler hakkında bilgilendirilirler ve kişiye özel program çıkartılır.
Bu hareketler dışında, sakinlik, huzur, kendine güven, karar verme, sorunlarla baş etme, özgüven ve daha fazla neşe ve eğlenceye kucak açma temalı pratik meditasyon teknikleri üzerinde çalışılır.
Uygulanan 4 haftalık programda ayrıca yaratıcı sanat ve yaratıcı drama / psikodrama tekniklerinden de destek alınmaktadır. Bu uygulamalarla mevcut koşullarda kişilerle cesaret, kendini ifade edebilme, hayır diyebilme , gibi temel konularda çalışılır.

Çalışma minumum 10 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilir.


Past Events

El Akupunkturu 'Su-Jok' ile "İyileşme Atölyesi 2"

10 Apr 12:00 - 03 May 13:00 10 Apr 12:00 - 03 May 13:00 - Istanbul Istanbul
Bakırköylüler Derneği Bakırköylüler Derneği
YOĞUN İSTEK ÜZERİNE El Akupunkturu 'Su-Jok' ile İyileşme Atölyesi 2 İyileşme Sanatı uzmanları size 2 saat süreyle kendi kendinizin doktoru olabilmekle ilgili etkili ve pratik...   More info


© 2019 Siguez