El Akupunkturu 'Su-Jok' ile "İyileşme Atölyesi 2"

El Akupunkturu 'Su-Jok' ile "İyileşme Atölyesi 2"10 Apr 12:00 - 03 May 13:00 - Istanbul
Bakırköylüler Derneği

Route
More info

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE
El Akupunkturu 'Su-Jok' ile "İyileşme Atölyesi 2"
İyileşme Sanatı uzmanları size 2 saat süreyle kendi kendinizin doktoru olabilmekle ilgili etkili ve pratik bilgiler aktaracak.

-El Akupunkturu Su-Jok ile her türlü fiziksel ağrı ve uyuşmalarınızda birkaç sn. içinde büyük oranda iyileşme gözlemleyeceksiniz. Öncelikle, birebir kendi üzerinizde Su-Jok ile iyileşme mucizesini yaşayacaksınız.
-Uzmanlarımız tarafından kronik problemlerinizde; diyabet, tansiyon, kalp-damar vs. rahatsızlıklarınızda uygulayabileceğiniz Su Jok Tohum uygulaması gösterilecek.
-Akupresür yöntemi ile kilo vermek, sigara bırakmak ve cilt güzelliği ile ilgili vücudumuzun çeşitli yerlerinde saklı bulunan noktaları öğretecekler ve hep birlikte uygulayacağız.-Miyop, hipermetrop, sarı nokta, glukoma, katarakt gibi göz sorunlarınızda uygulayabileceğiniz, düzenli uygulamada iyileşme oranları istatistiki verilerle desteklenmiş "Göz egzersizi"ni öğrenerek gözlerinizin sağlığını bir ömür boyu koruyabileceksiniz.

Atölye ücreti 200 TL'dir.
Önceden kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Sağlık Ellerimizde Gizli!
www.iyilesmesanati.com
www.bakirkoylulerdernegi.org
Tel : 0212 561 01 88


Past Events

Yoga ile Hayata Güven Ücretsiz Tanıtım Semineri - Bakirköy

13 Apr 17:00 - 19:00 13 Apr 17:00 - 19:00 - Istanbul Istanbul
Bakırköylüler Derneği Bakırköylüler Derneği
'YOGA İLE HAYATA GÜVEN' DERSLERİ BAKIRKÖYLÜLER DERNEĞİ'NDE BAŞLIYOR ! Bu eğitim temel, basit, uygulanabilir yoga pozları meditasyon uygulamaları temel nefes teknikleri...   More info


© 2019 Siguez