Batum ve Yayla Konaklamalı Boydan Boya Karadeniz Turu

Batum ve Yayla Konaklamalı Boydan Boya Karadeniz Turu13 Jul 18:00 - 22 Jul 23:59 - Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası

Route
More info

Batum ve Yayla Konaklamalı Boydan Boya Karadeniz Turu
Ayder,Uzungöl,Zilkale,Karagöl Yaylaları
Bölgenin En İyi Otellerinde 8 gece Konaklamalı
Tur Tarihleri:13 Temmuz 2018-22 Temmuz 2018
10 gece / 10 gün
Kişi Başı Tur Ücreti: ''2.330,00 TL'' (Nakit ödemede)
Kredi Kartına 9 taksit fiyatı: ''2.530,00 TL''
0-5 yaş arası çocuk ücretsiz (koltuk alınırsa 1/3 ücret alınır)
6-11 yaş arası çocuk (2 yetişkin yanında yarım ücretlidir)Son Başvuru Tarihi:30.04.2018

2018 Karadeniz Turu Programı:
1.Gün : 13/07/2018 Tugutreis > Bodrum > Milas > İzmir > Balıkesir > Bursa > İzmit > Adapazarı > Bolu
* Turgutreis/Bodrum Hareket > Akşam Saat : 18:00
* Milas Hareket > 19:00
Turgutreis Tours’un siz saygıdeğer misafirleriyle belirtilen kalkış noktalarımızda buluşarak,İzmir,Balıkesir, Bursa, İzmit, Adapazarı üzerinden yol alıyoruz ve sabah Bolu’ya ulaşıyoruz.

2.Gün : 14/07/2018 ABANT GÖLÜ – SAFRANBOLU – HIDIRLIK TEPESİ – BAKIRCILAR ÇARŞISI – KAYMAKAMLAR KONAĞI – CİNCİ HAN – AKÇASU KANYONU – SAAT KULESİ – KONAKLAR-SAFRANBOLU
Sabah saatlerinde yolda aldığımız kahvaltı (extra)molasından sonra, Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına geldiğimizde çeşitli aktivitelere ekstra olarak katılabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, dileyenlerse fayton veya atla gezinti yapabilirler. Sonrasında UNESCO tarafından koruma altına alınan, müze kent Safranbolu’ya ulaşıyoruz. Burada ilk olarak Safranbolu’yu, Hükümet Konağı’nı ve Saat Kulesi’ni panoramik olarak göreceğimiz Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Arastalarını, Cinci Hanı ve Hamamı’nı, İzzet Mehmet Paşa Camii’ni, Akçasu Kanyonu’nu, Köprülü Mehmet Paşa Camii’ni ve avlusundaki Güneş Saati’ni geziyoruz.Yemek molası ardından, Kaymakamlar Konağı’nı gezdikten sonra meşhur lokumcusunda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkânı bulacağız. Yemeniciler Arastasında vereceğimiz alışveriş molasını takiben, Sonrasında gezimizi tamamlıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Abant gölü kenarında kahvaltı(extra)
Öğle Yemeği: Safranbolu (ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama : Aygür Otel-Safranbolu 3 yıldızlı

aygurhotel.com/
Bodrum-Abant:846 km Abant-Safranbolu:186km Toplam km:1032km
3.Gün : 15/07/2018 SAFRANBOLU-YÖRÜKKÖYÜ - ÇAMAŞIRHANE – SİPAHİOĞLU KONAĞI - TOKATLI KANYONU-CAM SEYİR TERASI
-AMASRA – SORMAGİR KALESİ – KEMERE KÖPRÜSÜ
Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası hareketle, eski bir Bektaşi köyü olan Yörükköyü’ne ulaşıyoruz. Köyün ortak yaşamını yansıtan çamaşırhanesini ve Sipahioğlu Konağı’nın harem ve selamlık bölümlerini geziyoruz. Köy kahvesindeki molayı takiben, Tokatlı Kanyonu’na gidiyoruz. Kanyon üzerinde yerden 80 metre yükseklikteki Kristal Teras’a (Cam Seyir Terası) gidiyoruz. Teras eşsiz Tokatlı Kanyonu manzarasını bizlere sunmaktadır. Sonrasında Bartın üzerinden Amasra' ya ulaşıyoruz. Amasra’nın ünlü balık restoranlarında öğle yemeği molası veriyoruz.İhtişamını halen koruyan surlarla çevrili kent sokaklarında gezerken; küçük bir adayı ana karaya bağlayan Kemere Köprüsü, Fatih Kilise Camii, Şapel, Sorma gir Kapısı, Zindanlar, Ceneviz Kabartmaları ve Çekiciler Çarşısı başlıca göreceğimiz eserler olacak. Gezilerimizin ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Amasra’da balık salata (ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Safranbolu-Yörükköyü:14km Yörükköyü-Tokatlı Kanyonu:16km Tokatlı Kanyonu-Amasra:90 km Toplam km:120 km
Konaklama:Kirazlar Suite Otel- Amasra 4 yıldızlı
kirazlarsuitehotel.com/8/kirazlar/hotel/Iletisim

4.Gün: 16/07/2018 KASTAMONU-SİNOP-SAMSUN MİLLİ MÜCADELE PARKI-ATATÜRK ONUR ANITI- GAZİ MÜZESİ
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltıdan sonra, Kastamonu’ya gidiyoruz. Kastamonu şehir merkezinde Şerife Bacı Anıtı, Tarihi Vilayet Konağı, Saat Kulesi, Kastamonu Kalesini panoramik olarak görüyoruz.Sinop’a hareket ediyoruz.Sinop’ta ilk olarak muhteşem doğasıyla bizi karşılayacak ince burun ve Hamsilos fiyordunu görüyoruz.Sinop cezaevini geziyoruz. Hediyelik eşyalarımızı aldıktan Sinop’un meşhur mantısı tadıyor ve Samsun’a hareket ediyoruz. Bandırma Vapuru`nu ,Atatürk Onur Anıtı ve Gazi Müzesi`ni ziyaret ediyoruz. İlk Adım Anıtı`nı görüyoruz ve ardından konaklama için otelimize geçiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Sinop Mantısı (ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Amasra-Kastamonu:169km Kastamonu-Sinop:185 km Sinop-Samsun:154km Samsun Toplam km:508km

Konaklama:Grand Amisos Otel (4 Yıldızlı) -SAMSUN www.amisoshotels.com
Otel aktiviteleri: Açık-kapalı havuz türk hamamı fitness

5. Gün: 17/07/2018 ORDU-BOZTEPE-TİREBOLU-AKÇAABAT-AYASOFYA-ATATÜRK KÖŞKÜ-TRABZON
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından, Çarşamba, Terme, Ünye ve Fatsa üzerinden devam ederek, Karadeniz sahil yolu kapsamında inşa edilen ve ülkemizin en uzun karayolu bağlantısı olan Nefise Akçelik tünelinden geçerek Karadeniz’in incisi Ordu’ya ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz, teleferik ile Boztepe’ye çıkarak, Ordu’nun muhteşem manzarası eşliğinde kahvelerini yudumlayabilirler. Ordu ziyaretimiz sonrasında Giresun’a geçiyoruz. Giresun adası ve Giresun kalesini panoramik olarak görerek, Tirebolu kalesini ziyaret ediyoruz. Tirebolu’dan ayrıldıktan sonra, Tirebolu Çay fabrikasını ziyaretimizde çayın işlenme aşamaları ile bilgiler alıyor ve hem çay hem de fındık alışverişi yapma şansı buluyoruz. Sonrasında Görele, Eynesil, Beşikdüzü, Vakfıkebir, Çarşıbaşı üzerinden Akçaabat’a geçiyor ve meşhur Akçaabat köftesi ile öğle yemeğimizi alıyoruz. (Ekstra). Öğle yemeğinin ardından Ayasofya Cami`ni geziyoruz. Atatürk Köşkü`nü ziyaret ediyoruz. Trabzon`un gümüş atölyesine gidiyoruz.Alışveriş molası sonrası konaklamamızı gerçekleştireceğimiz otelimize geçiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Akçaabat köfte, Piyaz, Laz böreği ( ekstra)
Konaklama : Ustapark Otel-Trabzon
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Samsun-Ordu:151 km Ordu-Giresun:121km Giresun-Tirebolu:42 km Tirebolu-Akçaabat:74km Akçaabat-Trabzon:14 km Toplam Mesafe : 325 km

6. Gün: 18/07/2018 SÜRMENE-RİZE-ZİLKALE-ÇAMLIHEMŞİN-FIRTINA VADİSİ-PALOVİT ŞELALESİ-AYDER YAYLASI
Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Türkiye de bıçağın ana vatanı olarak adlandırılan Sürmene`ye gidiyor ve Sürmene Bıçaklarından alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Rize bezi atölyesinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Çamlıhemşin’e gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile ZİLKALE TURU’ na katılabilirler.(Ekstra Kişi Başı 40 TL) Çamlıhemşin`den bineceğimiz minibüsler ile Fırtına Deresi boyunca ilginç ve muhteşem manzaralar eşliğinde Konaklar Mahallesi, Yolkıyı Köyü, Ortan Köyü`nü görüyor ve Sevdaluk dizi çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva Köyü`nde vereceğimiz fotoğraf molası ardından Zilkale’ye ulaşıyoruz. Zilkale gezisi sonrasında Palovit Şelalesini fotoğraflıyor ve öğle yemeğimizi almak üzere Fırtına vadisine dönüyoruz.Öğlen Yemeği: Fırtına Vadisi`nde menü olarak alınacaktır(Ekstra). Öğle yemeğini takiben otobüsümüzle Ayder Yaylası`na hareket ediyoruz. Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon, Aşağı Ambarlık ve Yukarı Ambarlık gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Dileyenler yürüyüş yapabilirler, dleyenlerde fırtına vadisinde rafting aktivitesine katılabilirler.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Alabalık (ekstra).
Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama Oteli: Kaçkar Resort Otel vb. KACKARRESORTHOTEL.COM/
Otelimiz, sadece bulunduğu huzur verici atmosferle değil; sauna, fin hamamı ve jakuziden oluşan SPA merkezi ve fitness salonuyla da misafirlerimizin kendilerini iyi hissetmelerine olanak sağlamaktadır.

Dünyaca ünlü Ayder Kaplıcaları da konuklarımızın yürüyerek kolayca ulaşabileceği mesafededir.
EXTRA :RAFTİNG VE ZİPLİNE
Trabzon-Sürmene:40km Sürmene-Rize:93 km Rize-Çamlıhemşin:100 km
Toplam Mesafe : 233 km

7. Gün:19/07/2018 HOPA-KARAGÖL-BORÇKA-SARP-BATUM-PİAZZA MEYDANI
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından aracımızla Artvin`in Hopa ve sonrasında BORÇKA’ya gidiyoruz.KARAGÖL TURU(Ekstra; Kişi Başı 40 TL) Borçka İlçe merkezine ulaştığımızda bizi bekleyen minibüslere biniyor ve turumuza başlıyoruz. Karagöl`e ulaşıyoruz. Karagöl`e etrafındaki ormanlarda yürüyüş ve fotoğraf molası sonrası öğle yemeğimizi (ekstra) almak için Borçka İlçesi`ne doğru hareket ediyoruz. Karagöl gezimizden sonra güzergahımız Sarp Sınır Kapısı oluyor. Sınırdan geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra aracımıza binip Batum`a doğru ilerlerken Gonio(Apsaros) Kalesini panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra Batum`un ilginç binalarının bazılarının bulunduğu cadde de aracımızla ilerliyor ve Meryem Ana Katedrali`ni dışarıdan fotoğraflıyoruz. Uygun bir yerde aracımızdan inip yürüyerek devam edeceğimiz gezimize başlıyoruz. Orta Cami`ni görüp, Piazza Meydanı`na gidiyoruz. Piazza Meydanın`daki fotoğraf molasından sonra Tiyatro Meydanı, Poseidon Heykeli,Avrupa Meydanı,Medea Heykeli`ni Batum Bulvarı`na yürüyüp burayı gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğlen Yemeği: Borçka’da serbest (Ekstra).
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama Oteli: Batum www.hotel-sputnik.com (Batumi World veya Sputnik)
Çamlıhemşin-Karagöl:119km Karagöl Batum:100km Toplam Mesafe : 219 km

ÖNEMLİ UYARI: T.C. VATANDAŞLARININ BATUM GİRİŞLERİNDE RESİMLİ VE T.C. KİMLİK NUMARASININ YAZILI OLDUĞU NÜFUS CÜZDANI VEYA PASAPORT BULUNDURMASI ZORUNLUDUR. BUNUN DIŞINDAKİ KİMLİK KARTLARI İLE (EHLİYET VS.) GEÇİŞ YAPILAMAMAKTADIR. ÇOCUKLAR DAHİL RESİMSİZ, YIPRANMIŞ, ÜZERİNDEKİ SOĞUK DAMGASI BELLİ OLMAYAN, DEĞİŞİM SÜRESİ GEÇMİŞ NÜFUS CÜZDANI VE PASAPORT İLE GİRİŞ-ÇIKIŞ YAPILAMAZ. AİLESİ İLE BİRLİKTE (ANNE VE BABANIN AYNI ANDA) SEYAHAT ETMEYECEK OLAN 18 YAŞ ALTI MİSAFİRLERİMİZİN BATUM`A GECİŞLERİ İCİN NOTER ONAYLI MUVAFAKATNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR. HERHANGİ BİR BELGE EKSİKLİĞİ/YANLIŞLIĞI SEBEBİYLE GİRİŞ-ÇIKIŞ YAPAMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

8. Gün: 20/07/2018 OF-ÇAYKARA-SOLAKLI VADİSİ-LUSTRA GARESTER YAYLALARI-UZUNGÖL
Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Batum Sınır Kapısından geçerek, Of - Çaykara - Taşkıran güzergahında Solaklı Deresi ve Vadisi,sonrasında, Uzungöl`e ulaşıyoruz. Burada misafirlerimiz aşağıdaki turlara katılama fırsatı bulabilirler.(Hava durumuna göre birisine gidilebilecektir GARESTER YAYLA TURU (Ekstra kişi başı:40TL) Uzungöl`ü kuşbakışı görebileceğiniz bu tura Uzungöl`den minibüslere binerek başlıyoruz Lustra Yaylası`ndaki fotoğraf molasının ardından tekrar minibüslere binerek Garester Yaylası`na ulaşıyoruz araçlarımızdan indikten sonra kısa bir yürüyüş yaparak mola yerimize ulaşıyoruz burada muhteşem bir manzara eşliğinde dileyenler çay, ayran veya süt içebilir ve Trabzon`un meşhur sütlaçından yiyebilirler. Mola sonrası minibüslerde buluşup Uzungöl`e geri dönüyoruz. - HALDİZEN DERESİ - DEMİRKAPI YAYLASI TURU (Ekstra Kişi Başı 40 TL) Haldizen Deresi ve Demirkapı Yaylası`nda fotoğraf ve yürüyüş molaları sonrası minibüslerde buluşarak Uzungöl`e geri dönüyoruz. Keyifli yayla turumuzun ardından Uzungöl`de vereceğimiz serbest zamanın ardından, öğle yemeğine(ekstra) gidiyoruz. Yemek sonrasında tereyağ,peynir,köme,pestil alışverişleri için mola veriyoruz. Ardından konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize geçiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Uzungöl menü olarak alınacaktır(Ekstra).
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama Oteli: New Jasmin Giresun
Batum-Uzungöl:205 km Uzungöl-Giresun:225 km Kat Edilecek Toplam Mesafe : 430 km

9. Gün:21/07/2018 GİRESUN-KÜMBET YAYLASI-AMASYA GEZİSİ-ÇÖRUM
Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ilk olarak yolumuz üzerinde bulunan Kuzalan şelalesi ve sonrasında Kümbet yaylasına hareket ediyoruz. Karadeniz’in en güzel yaylalarından olan Kümbet’te vereceğimiz serbest zamanın ardından Şebinkarahisar’ı görerek, Koyulhisar,Reşadiye,Niksar, Erbaa üzerinden Amasya’ya geçiyoruz. Ekstra olarak alacağımız öğle yemeğini takiben Amasya`daki Amasya Arkeoloji ve Mumya Müzesini ziyaret ediyoruz. Kral Kaya Mezarları`nın panoramik seyri, Amasya Kalesi`nin ve Yalıboyu Evleri`nin fotoğraflanması, Şehzadeler Parkı,Mağdenüs, Alçak ve Hükümet Köprüleri, Hazeranlar Konağı ve Saat Kulesi,Ferhat ile Şirin efsanesine konu olan su kanallarını geziyoruz.Çorum’a yola çıkıyoruz,Çorum’daki otelimize yerleşiyoruz..Konaklama ve akşam yemeği.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Amasya`da serbest(Ekstra).
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda serbest alınacaktır(Ekstra).
Konaklama: Çorum Thermal Anavatar Otel (4 yıldızlı) www.anvatarotel.com
Otel Aktiviteleri:Termal havuz+Sauna+Hamam
Giresun-Kümbet Yaylası:60km Kümbet yaylası-Amasya:315km Amasya-Çorum:95 km Toplam Mesafe : 470 km
10.Gün : 22/07/2018 Çorum > Ankara > Polatlı > Afyon > Denizli > Nazilli > Milas > Bodrum

Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra, Çorum Arkeoloji müzesi gezisi ve leblebi alışverişi ardından Ankara’ya yola çıkıyoruz.Ankara’ya vardığımızda Atamızın ebedi istirahatgahı ANITKABİR’i ziyaret ediyoruz.Yemek molasından sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Uygun molalardan sonra Bodrum/Turgutreis ‘e ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bİr sonraki Turgutreis Tours gezi organizasyonunda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Ankara’da serbest alınacaktır.(Ekstra).
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda serbest alınacaktır(Ekstra).
Çorum-Ankara:250 km Ankara-Bodrum:705km Toplam mesafe:955 km

Dahil Olan Hizmetler:
2013 Model Turizm Paketli & Sigortalı & Lüks Otobüslerle Konforlu Seyahat
8 gece bölgedeki en iyi otellerde yarım pansiyon konaklama
Otellerde Alınacak 8 sabah kahvaltısı
Otellerde Alınacak Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 7 akşam yemeği(Batum’daki otelimizde akşam yemeği ücrete dahil değildir)
Programda belirtilen tüm çevre gezileri
Profesyonel Kokartlı Rehberlik ve Refakat Hizmeti
Türsab Seyahat Sigortası
Otobüs içi ikramlar
Milli park giriş ücretleri ve Otoparklar

Dahil Olmayan Hizmetler:
1. Gün Yol Güzergahı üzerindeki tesiste alınacak Sabah kahvaltısı
9. Gün Yol Güzergahı üzerindeki tesiste alınacak Akşam yemeği
Yaylalara Gidiş & Geliş Minibüs Ücretleri (Zilkale:40TL,Karagöl:40TL,Graster veya Haldizen Yaylası:40TL Toplam:120TL)
Batum Geçiş Ücreti-16TL
Tüm öğle yemekleri
Tüm Yemeklerde alınan içecekler
Müze ,Ören yeri ücretleri (Trabzon Ayasofya Müzesi ücretsiz,Çorum Arkeoloji Müzesi:8TL,Amasya Arkeoloji Müzesi:5TL,Amasya Hazeranlar Konağı:5TL,Tarihi Sinop Cezaevi:5TL,Samsun Gazi Müzesi ücretsiz,Ordu Teleferik:10TL Toplam:33TL)
Programda Belirtilen Ekstra Opsiyonel Organizasyonlar
Kişisel İhtiyaç ve Alışverişler

TUR HAKKINDA ÖNERİLER :

Tura çıkmadan MÜZEKART almanızı, alınan geçici müze kartların aslına dönüştürülmesi tavsiye olunur,

Konuklarımıza sağlıklı yürüyüşler için rahat ayakkabı, kolay giyilip çıkarılabilen pamuklu giysiler, akşamları serin olabileceği düşünülerek polar türü kazak, şapka, güneş gözlüğü, küçük bir sırt çantası, terlik, mayo, fotoğraf makinesi, yedek film, şemsiye, yağmurluk yanınızda bulundurmanızı öneririz.

Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda ve otel odasında bırakmayınız.

Acente hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

00 - 05 Yaş Arası Çocuk Yolcular Ücretsiz Konaklama Olup, Otobüste Koltuk talep edilirse tur Ücretinin 1 / 3 Kısmı Kadar Koltuk ve sigorta kapsamında ücretlendirilir.

Verilen Kişi Başı Fiyatlar , Double Odada konaklama şartı ile verilmiş Kişi Başı fiyatlar olup , Tek Kişi - Single Oda konaklama taleplerinde fiyat farkı oluşmaktadır.

Koltuk Seçimleri Rezervasyon Önceliklidir.

ACENTA SON REZERVASYON DURUMUNA GÖRE OTELLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.


Past Events

BÜYÜK Ispanya TURU / 7 Gece 8 Gün

19 Nov 08:00 - 26 Nov 19:40 19 Nov 08:00 - 26 Nov 19:40 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BÜYÜK İSPANYA KIŞ DÖNEMİ BARCELONA(2) VALENCIA(1) GRANADA(1)-SEVİLLA(1)-MADRID(2) Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 19 Kasım 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün (Barcelona gidiş...   More info

Portekiz & Endülüs Turu / 7 Gece 8 Gün

23 Nov 10:00 - 07 Dec 19:20 23 Nov 10:00 - 07 Dec 19:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ & ENDÜLÜS Porto (2) Lizbon (2) Sevilla (2) Granada (1) Malaga SONBAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Porto gidiş, Malaga dönüş) 23 Kasım/07 Aralık...   More info

Portekiz & Endülüs Turu / 7 Gece 8 Gün

30 Nov 07:00 - 07 Dec 22:50 30 Nov 07:00 - 07 Dec 22:50 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ & ENDÜLÜS MALAGA GRANADA (1) SEVILLA (2) LIZBON (2) PORTO (2) SONBAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Malaga gidiş, Portekiz dönüş) 30 Kasım 2018...   More info


© 2019 Siguez