Bangkok 3 - Pattaya 3 / 9 Gun 6 Gece

Bangkok 3 - Pattaya 3 / 9 Gun 6 Gece13 Oct 10:30 - 21 Oct 07:45 - Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası

Route

“BANGKOK (3) - PATTAYA (3) “
Singapur Havayolları ile
YAZ DÖNEMİ
13 EKİM 2018 Hareket

9 Gün (6 Gece Konaklama)

1.gün İSTANBUL – SİNGAPUR
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 10.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Singapur Hava Yolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.30’da Singapur’a hareket.2.gün SİNGAPUR – BANGKOK
Saat 05.00’da Singapur’a varış. Varışın ardından Singapur Havayolları’nın SQ 970 sefer sayılı uçağı ile saat 07.10’da Bangkok uçuşumuz gerçekleşiyor. 08.35’de varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi panoramik olarak görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bangkok kanal turuna katılabilirler (40 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u panoramik olarak göreceğiz. Tur sonunda otele transfer ve geceleme.

3.gün BANGKOK
Sabah kahvaltısının ardından ekstra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı turu (50 USD) (Ulaşım + Rehberlik). Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram Kasabası’nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı’nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşı’yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı turuna katılabilirler. (45USD) (Ulaşım +Rehberlik +Açık Büfe Akşam Yemeği). Uzakdoğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’un krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş, tarih ve modernizmin içiçe geçtiği, içerisinde 1500’den fazla dükkân ve restoran ile Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya’a karşı içeceklerinizin tadını çıkarmanın tam zamanı.Geceleme otelimizde.

4.Gün BANGKOK
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Khancanaburi Turu‘na katılabilirler. (Ulaşım +Rehberlik + Girişler + Öğlen Yemeği)( 65 USD). Khancanaburi Tayland’ın görülmeye değer tarihi ve doğal güzellikleri olan noktalarından birisidir. Sabah otelimizden hareket ederek doğuya 130 km/2,5 saatlik keyifli bir yolculuk yapıyoruz. İlk durağımız Jeith savaş müzesi. Bu müzede 2. Dünya savaşında hayatını kaybeden yabancı askerlerin mezarlarını da ziyaret ettikten sonra Kwai köprüsüne geçiyoruz. Kwai köprüsü 2. Dünya savaşı sırasında Amerikalı ve İngiliz esirler tarafından inşa edilmiş ve kitaplara, filmlere konu olmuştur. Köprünün ardından yerel bir restaurantta öğlen yemeğimizi yiyoruz. Yemeğin ardından gelecek durağımız Death Railway olarak adlandırılan ve yine 2. Dünya savaşı esirleri tarafından tepelerden oyularak yapılan tarihi bir demiryolu. Bu yol üzerindeki Buddha mağarasını ziyaret edip gezimizi bitiriyoruz. Gezi bitiminde otele dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Baiyoke sky & Pat Pong Gece Pazarı gezisine katılabilirler (35 USD) (Ulaşım + Akşam Yemeği + Rehberlik). 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland’ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Yemeğin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Çanta vs.) ağırlıklı olduğu PatPong Gece Pazarı'na geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Sıkı pazarlık yapmayı unutmayınız. Turumuzun sonunda otele transfer ve geceleme.

5.gün BANGKOK - PATTAYA
Kahvaltıyla başlayan gün Pattaya’ya doğru başlayan yolculukla devam ediyor. Yol üzerinde bir mücevher fabrikası gezilerek burada Tayland'da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini göreceğiz, arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilecekler. Pattaya’ya varışın ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Oda dağılımdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği Timsah Çiftliği Gezisi ‘ne katılabilirler. (Ulaşım + Giriş + Rehberlik)(25 USD) Timsahlarıyla ünlü Tayland’da bulunan yüzlerce timsah çiftliklerinin içinden sizin için seçtiğimiz en ilgi çekici ve en güzeli olan Million Year Stone Park’ı ziyaret ediyoruz. Timsah şov gösterisi tüm inanılmazlığı ile seyrinize sunulacak. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü Alcazar Show'unda unutulamayacak bir gece geçirme imkânını bulacaklar. (Ulaşım + Giriş + Rehberlik)(40 USD) Tayland’da Lido tarzında sunulan bu özel kabare şovunda değişen sahne dekorları kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel şöleni izleyerek geçireceğiniz unutulmaz bir akşama hazır olun! Şov sonrası bir sürpriz sizleri bekliyor. Daha sonra rehberiniz eşliğinde Pattaya’yı yürüyerek yakından tanıyoruz. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.

6.Gün PATTAYA
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği öğle yemekli ekstra Mercan Adası Gezisi ‘ne katılabilirler. (Ulaşım + Öğle yemeği + Park girişi + Rehberlik)(50 USD) Pattaya Sahili’nden özel sürat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan Adası’na gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık, salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.

7.Gün PATTAYA
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Nong Nooch Tropik Bahçe Gezisi'ne katılabilirler. (Ulaşım + Giriş+ Rehberlik)(40 USD) Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay Kültürü’nü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu Gösterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve çeşit çeşit orkidenin bulunduğu özel bölümü göreceğiz. Gezi bitiminde otele dönüyoruz.

8.gün PATTAYA - BANGKOK – SINGAPUR
Kahvaltıdan sonra odaları boşaltıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Fil Safarisi Gezisi ‘ne katılabilirler. (Ulaşım + Giriş + Rehberlik)(40 USD). Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari macerası başlıyor. Uçuş saatimize bağlı olarak özel otobüsümüz ile Bangkok Havalimanı'na transferimiz gerçekleşiyor. Havalimani ‘na varışımızın ardından Singapur Yolları‘nın SQ 981 sefer sayılı uçuşu ile 21.00’da Singapur’a hareket ediyoruz.

9.gün SINGAPUR – İSTANBUL
Yerel saat ile 00.25’de Singapur’a variyoruz. Varışımızı takiben Singapur Hava Yolları’nın SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile 01.45’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 07.45’de Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

Bangkok , 3* Bangkok Forum Park vb.
Pattaya , 3* Mike beach vb.
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 549 EUR
TEK KİŞİLİK ODA FARKI 250 EUR
0 – 2 YAŞ ÇOCUK 250 EUR
3 – 12 YAŞ ÇOCUK 539 EUR

Bangkok , 4* Gold Orchid vb.
Pattaya , 4* Grand Aiyara vb.
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 649 EUR
TEK KİŞİLİK ODA FARKI 300 EUR
0 – 2 YAŞ ÇOCUK 300 EUR
3 – 12 YAŞ ÇOCUK 639 EUR

Fiyata Dâhil Olan Hizmetler:
• Singapur Hava Yolları ile İstanbul-Singapur-Bangkok / Bangkok - Singapur-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri
• Havalimanı vergileri
• 3* veya 4 * otellerde 6 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
• Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
• Tüm şehirlerarası transferler
• Bangkok Pattaya transferi
• Panoramik Bangkok şehir turu
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler:

• Yurt dışı çıkış harcı bedeli
• Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
• Opsiyonel turlar
• Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
• Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler
• Singapur Havayolları kuralları gereği paketimiz uçuşlarında MİL kazanılmamaktadır.

Notlar:

• Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Turgutreis Tours/Holiday Republics vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
• Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Turgutreis Tours/Holiday Republics sorumlu değildir.
• Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Turgutreis Tours/Holiday Republics misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.
• Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.
• Dış nedenlerden dolayı Turgutreis Tours/Holiday Republics programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Turgutreis Tours/Holiday Republics iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.
• Turgutreis Tours/Holiday Republics, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
• İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır
• Turgutreis Tours/Holiday Republics, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
• Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.
• Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Turgutreis Tours/Holiday Republics sorumlu değildir.
• İptal ve değişiklik durumunda “TURGUTREİS TOURS/HOLIDAY REPUBLICS SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.


Past Events

Bodrum Çıkışlı Uçaklı Lale Festivali Zamanı İstanbul ve Edirne

12 Apr 07:45 - 15 Apr 18:15 12 Apr 07:45 - 15 Apr 18:15 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
Bodrum Çıkışlı Lale Festivali Zamanı Uçaklı İSTANBUL & EDİRNE Çamlıca Tepesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya,Tam Gün Adalar ve Boğaz Turu,Dolmabahçe Sarayı, Forum İstanbul, Edirne Turu...   More info

Bangkok 2 & Pattaya 3 Turu/Kontenjanımız Dolmak Üzeredir.

13 Apr 16:00 - 20 Apr 17:55 13 Apr 16:00 - 20 Apr 17:55 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (2) PHUKET (4) BAHAR DÖNEMİ Emirates Hava Yolları seferleri ile 13 Nisan 2018 6 Gece 1.gün İSTANBUL DUBAI BANGKOK 13.04.2018 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Bodrum Çıkışlı Manisa Sardes Kula Jeoparkı Turu

14 Apr 07:00 - 15 Apr 23:00 14 Apr 07:00 - 15 Apr 23:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
MANİSA SARDES KULA TURU (1 gece Lidya Termal Otel Konaklamalı) OPSİYON TARİHİ: 31 Mart 2018 Manisa Sardes&Kula Volkanik Jeoparkı gezisi Detaylar için fotoğrafın üzerine...   More info

Bodrum Çıkışlı Büyük Balkanlar Turu-Vizesiz-Kontenjanımız doldu

14 Apr 07:40 - 21 Apr 23:30 14 Apr 07:40 - 21 Apr 23:30 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
TÜRK HAVAYOLLARI İLE BALKANLAR TURU SIRBISTAN-BOSNA&HERSEK (HIRVATİSTAN)-KARADAG-ARNAVUTLUK-MAKEDONYA UCAK DETAYLARI & TUR FİYATLARI 14 NİSAN 2018 TK1081 ISTBEG 07:40 08:20...   More info

Fransa - Isviçre – Italya – Liechtenstein - Almanya Turu

14 Apr 09:00 - 21 Apr 18:45 14 Apr 09:00 - 21 Apr 18:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
ALPLERİN GÖLGESİNDE 5 ÜLKE FRANSA İSVİÇRE İTALYA LIECHTENSTEIN ALMANYA BAHAR DÖNEMİ Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 14 Nisan 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün (Zürich gidiş...   More info

Bodrum Çıkışlı Uçaklı GAP Turu

15 Apr 01:00 - 22 Apr 05:00 15 Apr 01:00 - 22 Apr 05:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
Bodrum Çıkışlı Uçaklı GAP Turu Gidiş İzmir Adana Dönüş Gaziantep İzmir Son Kayıt Tarihi:31/03/2018 UÇAKLI GAP Turu Programı 1.Gün: 16.04.2018: Bodrum-İzmir-Adana Sabancı Merkez...   More info

İzmir Çıkışlı Uçaklı GAP Turu

16 Apr 06:00 - 21 Apr 23:30 16 Apr 06:00 - 21 Apr 23:30 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
Gidiş İzmir Adana Dönüş Gaziantep İzmir Son kayıt tarihi:28/02/2018 UÇAKLI GAP Turu Programı 1.Gün: 16.04.2018: İzmir-Adana Sabancı Merkez Camii Taş Köprü Antakya Uzun Çarşı...   More info

Paris Disneyland Turu / 4 Gece 5 Gun

19 Apr 06:30 - 23 Apr 21:45 19 Apr 06:30 - 23 Apr 21:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PARİS-DİSNEYLAND BAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 19 Nisan 2018 Hareket 4 Gece 5 Gün 1.Gün İSTANBUL PARİS Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş...   More info

Paris-Disneyland/4 Gece 5 Gün/Kontenjanımız Dolmak Üzeredir

20 Apr 06:30 - 24 Apr 21:45 20 Apr 06:30 - 24 Apr 21:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PARİS-DİSNEYLAND BAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 20 Nisan 2018 Hareket 4 Gece 5 Gün 1.Gün İSTANBUL PARİS Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş...   More info

Bangkok 2 & Phuket 4 Turu

20 Apr 16:00 - 27 Apr 17:55 20 Apr 16:00 - 27 Apr 17:55 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (2) PHUKET (4) BAHAR DÖNEMİ Emirates Hava Yolları seferleri ile 20 Nisan 2018 6 Gece 1.gün İSTANBUL DUBAI BANGKOK 20.04.2018 Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Ödemiş Pazarı Gölcük Bozdağ

21 Apr 06:00 - 09:00 21 Apr 06:00 - 09:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
Gezilecek yerler Ödemiş Pazarı Gölcük Gölü Bozdağ Köyü Tur Ücreti:120 TL CC:110 TL Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 /8 Gun 5 Gece

21 Apr 10:30 - 28 Apr 07:45 21 Apr 10:30 - 28 Apr 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (2) PATTAYA (3) Singapur Havayolları ile BAHAR DÖNEMİ 21 Nisan 2018 Hareket 8 Gün (5 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Büyük Italya Turu / 7 Gece 8 Gün/Kontenjanımız Dolmak Üzeredir

22 Apr 06:00 - 29 Apr 18:35 22 Apr 06:00 - 29 Apr 18:35 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BÜYÜK İTALYA NAPOLİ (1) ROMA (2) FLORANSA (2) VENEDİK (1) MİLANO (1) BAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Napoli gidiş,Milano dönüş) 06 Mayıs 2018 Hareket 7...   More info

Klasik Italya Turu / 7 Gece 8 Gün

22 Apr 08:45 - 29 Apr 18:20 22 Apr 08:45 - 29 Apr 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA MİLANO (1) VENEDİK (2) FLORANSA (2) ROMA (2) SONBAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Milano gidiş, Roma dönüş) 7 Gece 8 Gün 1.GÜN İSTANBUL...   More info

Portekiz & Endülüs Turu/7 Gece 8 Gun

22 Apr 09:00 - 29 Apr 18:20 22 Apr 09:00 - 29 Apr 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ & ENDÜLÜS Porto (2) Lizbon (2) Sevilla (2) Granada (1) Malaga BAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Portekiz gidiş, Malaga dönüş) 22 NİSAN 2018 7 Gece 8...   More info

Büyük İspanya / 7 Gece 8 Gün

23 Apr 08:00 - 30 Apr 19:40 23 Apr 08:00 - 30 Apr 19:40 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BÜYÜK İSPANYA BAHAR DÖNEMİ BARCELONA(2) VALENCIA(1) GRANADA(1)-SEVİLLA(1)-MADRID(2) Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 23 Nisan 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün (Barcelona...   More info

Basklar & Güney Fransa Turu / 7 Gece 8 Gün

27 Apr 06:30 - 04 May 21:55 27 Apr 06:30 - 04 May 21:55 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BASKLAR & GÜNEY FRANSA BİLBAO (2) BORDEAUX (2) TOULOUSE (1) MARSİLYA (2) BAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Bilbao gidiş, Marsilya dönüş) 27 Nisan 2018...   More info

Bodrum Çıkışlı Çanakkale Ve Truva

27 Apr 23:00 - 29 Apr 23:59 27 Apr 23:00 - 29 Apr 23:59 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
Bodrum Çıkışlı Çanakkale Şehitlikler Ziyareti&Truva&Assos Bodrum Milas İzmir Son kayıt tarihi: 15/04/2018 Tur programı: Tur Başlangıç:27 Nisan 2018 23:00 Tur bitiş: 29 N,san...   More info

Klasik Italya Turu / 7 Gece 8 Gün

29 Apr 08:45 - 24 Jun 18:20 29 Apr 08:45 - 24 Jun 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA MİLANO (1) VENEDİK (2) FLORANSA (2) ROMA (2) BAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Milano gidiş, Roma dönüş) 7 Gece 8 Gün 1.GÜN İSTANBUL MİLANO...   More info

Roma Turu / 3 Gece 4 Gün

29 Apr 09:00 - 02 May 18:20 29 Apr 09:00 - 02 May 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
ROMA BAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 29 Nisan 2018 Hareket 3 Gece 4 Gün 1.GÜN İSTANBUL ROMA Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali...   More info

Büyük Balkan Turu

29 Apr 09:35 - 06 May 13:35 29 Apr 09:35 - 06 May 13:35 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PEGASUS HAVAYOLLARI İLE MAKEDONYA-SIRBISTAN-BOSNA&HERSEK (HIRVATİSTAN)-KARADAG-ARNAVUTLUK Ohrid(1)-Üsküp(1)-Belgrad(2)-Saraybosna(1)-Trebinje(1) (Dubrovnik) İşkodra (1) 7 gece 8...   More info

Samos Ada Turu / Türkçe Rehberli

30 Apr 07:30 - 08 Oct 18:00 30 Apr 07:30 - 08 Oct 18:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
SAMOS ADA TURU TÜRKÇE REHBERLİ HOTEL FERİBOT CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE YUNAN GECESİ Tur Tipi: 1 gece konaklamalı 2 günlük tatil KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 3 TAKSİT TURUMUZ YESIL...   More info

Bangkok 3 & Pattaya 3 “Turu / Bahar Dönemi

05 May 10:30 - 13 May 07:45 05 May 10:30 - 13 May 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) Singapur Havayolları ile BAHAR DÖNEMİ 05 Mayıs 2018 Hareket 9 Gün (6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Büyük Italya Turu / 7 Gece 8 Gün/Kontenjanımız Dolmak Üzeredir

06 May 06:00 - 13 May 18:35 06 May 06:00 - 13 May 18:35 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BÜYÜK İTALYA NAPOLİ (1) ROMA (2) FLORANSA (2) VENEDİK (1) MİLANO (1) BAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Napoli gidiş,Milano dönüş) 06 Mayıs 2018 Hareket 7...   More info

Klasik Italya Turu / 7 Gece 8 Gün

06 May 08:45 - 13 May 18:20 06 May 08:45 - 13 May 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA MİLANO (1) VENEDİK (2) FLORANSA (2) ROMA (2) SONBAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Milano gidiş, Roma dönüş) 7 Gece 8 Gün 1.GÜN İSTANBUL...   More info

Bodrum Çıkışlı Girit Turu (5 Gece 6 Gün)

06 May 09:00 - 11 May 16:00 06 May 09:00 - 11 May 16:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
GİRİT TURU (5 GECE 6 GÜN) (6 MAYIS 2018-11 MAYIS 2018) HERAKLION MERKEZDE 5 YILDIZLI GALAXY OTEL’DE KONAKLAMA EXTRA TUR YOK-TÜM TURLAR DAHİL YEMEKLİ GİRİT GECESİ EĞLENCESİ...   More info

Marsilya & Nice & Milano Turu /Kontenjanımız Dolmustur

08 May 10:30 - 13 May 18:00 08 May 10:30 - 13 May 18:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
MARSİLYA & NİCE & MİLANO MARSİLYA (1) NİCE (2) MİLANO (2)’’ BAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 08 Mayıs 2018 Hareket 5 Gece 6 Gün (Marsilya gidiş Bergamo...   More info

Slovenya & Hirvatistan

10 May 06:55 - 13 May 23:20 10 May 06:55 - 13 May 23:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
SLOVENYA & HIRVATİSTAN LJUBLJANA (1) OPATIJA (1) ZAGREB (1) 3 GECE 4 GÜN TÜRK HAVAYOLLARI İLE 10 MAYIS, 07 HAZİRAN, 05 TEMMUZ, 09 AĞUSTOS 2018 1.GUN ISTANBUL LJUBLJANA (BLED...   More info

Roma Turu / 3 Gece 4 Gün

11 May 09:00 - 14 May 18:20 11 May 09:00 - 14 May 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
ROMA BAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 11 Mayıs 2018 Hareket 3 Gece 4 Gün 1.GÜN İSTANBUL ROMA Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus...   More info

Çamlık Mazı Çökertme

12 May 08:00 - 20:00 12 May 08:00 - 20:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
Çamlık Mazi Çökertme Turu Kişi başı:85 TL Club Cardlı:80TL Ulaşım,rehberlik,kahvaltı dahildir. Tur programı: Sabah 08:00 civarı,Turgutreis ve Bodrum yarımadası buluşma...   More info

Tire Pazarı & Birgi & Şirince

15 May 06:00 - 23:00 15 May 06:00 - 23:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
TİRE PAZARI Evliya Çelebi Seyahatnamesi’nde Şehr-i Muazzam diye bahsedilen Tire... KİŞİ BAŞI 120TL CC 110TL 06:00 Buluşma noktalarımızdan hareketle. Torba ve Bodrum Merkez...   More info

Bodrum Çıkışlı Vizesiz Özbekistan Turu (Tam Pansiyon)

18 May 23:55 - 24 May 05:45 18 May 23:55 - 24 May 05:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
VİZESİZ ÖZBEKİSTAN TURU Büyük İpek Yolunun İnci Şehirleri Özel Kültür Turu Erken Rezervasyon için son tarih:19/02/2018 Tur programı: 18.05.2018 CUMA:İSTANBUL TAŞKENT 23:55...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 / 8 Gün 5 Gece Konaklama

19 May 10:30 - 26 May 07:45 19 May 10:30 - 26 May 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (2) PATTAYA (3) Singapur Havayolları ile BAHAR DÖNEMİ 19 Mayıs 2018 Hareket 8 Gün (5 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Mavi Yolculuk

19 May 13:00 - 26 May 10:00 19 May 13:00 - 26 May 10:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
GÖKOVA’DA YÜRÜYÜŞLÜ MAVİ YOLCULUK (Tam Pansiyon) 19 Mayıs için sınırlı sayıda yerimiz kalmıştır. Tekne Tipi: Klimalı ( günde 5 saat) Geleneksel Ahşap Gulet (M/S) Tekne İsmi...   More info

Büyük İtalya Turu / 7 Gece 8 Gün/Kontenjanımız Dolmak Üzeredir

20 May 06:00 - 27 May 18:35 20 May 06:00 - 27 May 18:35 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BÜYÜK İTALYA NAPOLİ (1) ROMA (2) FLORANSA (2) VENEDİK (1) MİLANO (1) BAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Napoli gidiş,Milano dönüş) 20 Mayıs 2018 Hareket 7...   More info

Klasik Italya Turu / 7 Gece 8 Gün

20 May 08:45 - 27 May 18:20 20 May 08:45 - 27 May 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA MİLANO (1) VENEDİK (2) FLORANSA (2) ROMA (2) SONBAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Milano gidiş, Roma dönüş) 7 Gece 8 Gün 1.GÜN İSTANBUL...   More info

Simi Adası Turu / Bodrum Ve Izmir Çıkışlı / 2 Gece Konaklamali

23 May 08:00 - 26 Sep 19:30 23 May 08:00 - 26 Sep 19:30 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BODRUM VE İZMİR ÇIKIŞLI 2 GECE KONAKLAMALI SİMİ ADASI TURU Hareket Tarihi:23/05/2018’den itibaren Her Çarşamba Gidiş Her Cuma Dönüş Son tarih:28/09/2018 Hareket Limanı:Bodrum...   More info

Portekiz & Endülüs Tur Firsatı

25 May 06:00 - 01 Jun 18:20 25 May 06:00 - 01 Jun 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ & ENDÜLÜS Porto (2) Lizbon (2) Sevilla (2) Granada (1) Malaga BAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Portekiz gidiş, Malaga dönüş) 25 MAYIS 2018 7 Gece 8...   More info

Klasik Italya Turu / 7 Gece 8 Gün

27 May 08:45 - 24 Jun 18:20 27 May 08:45 - 24 Jun 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA ROMA (2) FLORANSA (2) VENEDİK (2) MİLANO (1) BAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Roma gidiş, Milano dönüş) 27 Mayıs 2018 Hareket 7 Gece 8...   More info

Klasik Italya TURU / 7 Gece 8 Gün

03 Jun 08:45 - 17 Jun 18:20 03 Jun 08:45 - 17 Jun 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA MİLANO (1) VENEDİK (2) FLORANSA (2) ROMA (2) YAZ DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Milano gidiş, Roma dönüş) 03 Haziran 2018 Hareket 7 Gece 8...   More info

Klasik Italya Turu / 7 Gece 8 Gün

04 Jun 08:30 - 11 Jun 16:30 04 Jun 08:30 - 11 Jun 16:30 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA ROMA (3) FLORANSA (2) VENEDİK (1) MİLANO (1) YAZ DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Roma gidiş, Milano dönüş) 04 Haziran 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün 1...   More info

Sicilya & Malta Turu / 7 Gece 8 Gün/Kontenjanımız Dolmustur

11 Jun 04:30 - 18 Jun 22:20 11 Jun 04:30 - 18 Jun 22:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
SİCİLYA & MALTA KATANYA (2) PALERMO (2) MALTA (3) ŞEKER BAYRAMI DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 11 Haziran 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün 1.Gün İSTANBUL KATANYA...   More info

Viyana & Budapeşte Turu / 4 Gece 5 Gün

13 Jun 09:00 - 17 Jun 12:50 13 Jun 09:00 - 17 Jun 12:50 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
VİYANA & BUDAPEŞTE ’VİYANA (2) BUDAPEŞTE (2) Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 13 HAZİRAN 2018 Hareket 4 Gece 5 Gün (Viyana gidiş Prag dönüş) 1. GÜN ISTANBUL VIYANA...   More info

Paris-Disneyland/4 Gece 5 Gün

14 Jun 06:30 - 30 Aug 21:45 14 Jun 06:30 - 30 Aug 21:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PARİS-DİSNEYLAND YAZ DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 4 Gece 5 Gün 1.Gün İSTANBUL PARİS Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları...   More info

Roma Turu / 3 Gece 4 Gün

15 Jun 09:00 - 18 Jun 18:20 15 Jun 09:00 - 18 Jun 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
ROMA YAZ DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 15 Haziran 2018 Hareket 3 Gece 4 Gün 1.GÜN İSTANBUL ROMA Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus...   More info

Klasik Italya Turu / 7 Gece 8 Gün

16 Jun 08:45 - 19 Aug 18:20 16 Jun 08:45 - 19 Aug 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA MİLANO (1) VENEDİK (2) FLORANSA (2) ROMA (2) A YAZ DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Milano gidiş, Roma dönüş) 7 Gece 8 Gün 1.GÜN İSTANBUL MİLANO...   More info

Paris-Disneyland/4 Gece 5 Gün

21 Jun 06:30 - 05 Jul 21:45 21 Jun 06:30 - 05 Jul 21:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PARİS-DİSNEYLAND YAZ DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 4 Gece 5 Gün 1.Gün İSTANBUL PARİS Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları...   More info

Bodrum Çıkışlı Orta Avrupa Turu

23 Jun 05:00 - 30 Jun 03:25 23 Jun 05:00 - 30 Jun 03:25 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BODRUM ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU (THY İLE) BUDAPESTE (2) VIYANA (2) PRAG (3) EXTRA TUR YOK TUR ÜCRETİ:1150 EURO Club Cardlı:1130 euro SON BAŞVURU TARİHİ:15/03/2018 TUR PROGRAMI: 1...   More info

Akyaka Tekne Gezisi (Sedir Adası)

23 Jun 07:00 - 22:00 23 Jun 07:00 - 22:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
AKYAKA SEDİR ADASI GEZİSİ Tur Tarihi:23/06/2018 Ulaşım,Rehberlik,Teknede Öğle yemeği ,Akyaka çıkışlı günübirlik tekne gezisi TUR ÜCRETİ:160TL Club Cardlı ücret:150TL 0-6 yaş...   More info

Bodrum Çıkışlı THY ile Budapeşte Viyana Prag Turu

23 Jun 23:00 - 01 Jul 03:25 23 Jun 23:00 - 01 Jul 03:25 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BODRUM ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU (THY İLE) BUDAPESTE (2) VIYANA (2) PRAG (3) EXTRA TUR YOK TUR ÜCRETİ:1150 Euro Club Cardlı:1130 euro SON BAŞVURU TARİHİ:15/04/2018 TUR PROGRAMI: 1...   More info

Klasik Italya Turu / 7 Gece 8 Gün

25 Jun 07:30 - 02 Jul 17:10 25 Jun 07:30 - 02 Jul 17:10 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA MİLANO (1) VENEDİK (1) FLORANSA (2) ROMA (3) YAZ DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Milano gidiş, Roma dönüş) 25 Haziran 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün...   More info

Göcek 12 adalar tekne turu

30 Jun 06:00 - 23:00 30 Jun 06:00 - 23:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
Göcek 12 adalar tekne turu,Bedri Rahmi Koyu,Yassıca,Akvaryum Tur Ücreti:170TL cLUB cARDLI:160TL Bodrum'dan Göcek'e araçla gidiş dönüş ulaşım,Rehberlik,Göcek çıkışlı tekne gezisi...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 Turu / Kontenjanımız Dolmak Üzeredir

30 Jun 10:30 - 08 Jul 07:45 30 Jun 10:30 - 08 Jul 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 30 Haziran 2018 Hareket 9 Gün (6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Iskandinavya TURU / 7 Gece 8 Gün

01 Jul 07:30 - 08 Jul 19:25 01 Jul 07:30 - 08 Jul 19:25 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
İSKANDİNAVYA KOPENHAG (2) & MALMÖ & GOTEBURG (1) & OSLO (2) & KARLSTAD & STOCKHOLM (2) Atlas Global Tarifeli Seferi ile YAZ DÖNEMİ 01 Temmuz 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün 1.Gün...   More info

Güney Italya & Sicilya Turu / 7 Gece 8 Gün

02 Jul 04:30 - 09 Jul 22:20 02 Jul 04:30 - 09 Jul 22:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
GÜNEY İTALYA & SİCİLYA CATANIA (2) PALERMO (1) CALABRIA (1) LECCE (1) NAPOLI (2) YAZ DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Catania gidiş, Napoli dönüş) 02 Temmuz 2018...   More info

Klasik İtalya TURU

02 Jul 10:45 - 09 Jul 17:45 02 Jul 10:45 - 09 Jul 17:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA ROMA (3) FLORANSA (2) VENEDİK (2) YAZ DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Roma gidiş, Venedik dönüş) 02 Temmuz 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün 1.Gün...   More info

Iskandinavya Turu / 7 Gece 8 Gün

08 Jul 08:30 - 15 Jul 18:30 08 Jul 08:30 - 15 Jul 18:30 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
İSKANDİNAVYA STOCKHOLM (2) & KARLSTAD & OSLO (2) & GOTEBURG (1) & MALMÖ & KOPENHAG (2) ATLAS Hava Yolları Tarifeli Seferi ile YAZ DÖNEMİ 08 Temmuz 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün...   More info

Milano & Nice & Marsilya Turu /Kontenjanımız Dolmustur

12 Jul 09:00 - 17 Jul 20:00 12 Jul 09:00 - 17 Jul 20:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
MİLANO & NİCE & MARSİLYA MİLANO (2)-NİCE (2) MARSİLYA (1) YAZ DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 12 Temmuz 2018 Hareket 5 Gece 6 Gün (Bergamo gidiş Marsilya...   More info

Batum ve Yayla Konaklamalı Boydan Boya Karadeniz Turu

13 Jul 18:00 - 22 Jul 23:59 13 Jul 18:00 - 22 Jul 23:59 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
Batum ve Yayla Konaklamalı Boydan Boya Karadeniz Turu Ayder,Uzungöl,Zilkale,Karagöl Yaylaları Bölgenin En İyi Otellerinde 8 gece Konaklamalı Tur Tarihleri:13 Temmuz 2018-22...   More info

Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu / 7 Gece 8 Gün

14 Jul 09:00 - 21 Jul 18:45 14 Jul 09:00 - 21 Jul 18:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
ALPLERİN GÖLGESİNDE 5 ÜLKE FRANSA İSVİÇRE İTALYA LIECHTENSTEIN ALMANYA YAZ DÖNEMİ Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 14 Temmuz 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün (Zürich gidiş...   More info

Bangkok 3 / Pattaya 3 / Singapur Turu / Istanbul Çıkışlı

14 Jul 10:30 - 12 Aug 07:45 14 Jul 10:30 - 12 Aug 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) SINGAPUR Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 14 TEMMUZ 2018 Hareket 9 Gün ( 6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 Yaz Turu

21 Jul 14:00 - 29 Jul 07:45 21 Jul 14:00 - 29 Jul 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 21 TEMMUZ 2018 Hareket 9 Gün (6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 - Singapur Yaz Turu

28 Jul 10:30 - 05 Aug 07:45 28 Jul 10:30 - 05 Aug 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) SINGAPUR Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 28 TEMMUZ 2018 Hareket 9 Gün ( 6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar...   More info

Sicilya Turu / 4 Gece 5 Gün

03 Aug 04:30 - 14 Sep 22:10 03 Aug 04:30 - 14 Sep 22:10 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
SİCİLYA KATANYA (2) PALERMO (2) BAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 03 Agustos/14 Eylül 2018 Hareket 4 Gece 5 Gün 1.Gün İSTANBUL KATANYA Atatürk Havalimanı...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 Yaz Turu

04 Aug 17:00 - 12 Aug 07:45 04 Aug 17:00 - 12 Aug 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 04 AĞUSTOS 2018 Hareket 9 Gün (6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

BÜYÜK Italya TURU / 7 Gece 8 Gün

05 Aug 09:30 - 12 Aug 14:00 05 Aug 09:30 - 12 Aug 14:00 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BÜYÜK İTALYA MİLANO (1) VENEDİK (1) FLORANSA (2) ROMA (2) NAPOLİ (1) YAZ DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Milano gidiş, Napoli dönüş) 05 Ağustos 2018 Hareket 7...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 - Singapur Yaz Turu

11 Aug 10:30 - 19 Aug 07:45 11 Aug 10:30 - 19 Aug 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) SINGAPUR Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 11 AĞUSTOS 2018 Hareket 9 Gün ( 6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar...   More info

Benelux & Paris Turu / 7 Gece 8 Gün

18 Aug 07:00 - 25 Aug 16:40 18 Aug 07:00 - 25 Aug 16:40 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BENELUX & PARİS LÜKSEMBURG PARİS (3) BRÜKSEL (1) AMSTERDAM (2) KÖLN LÜKSEMBURG (1) SONBAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 18 Ağustos 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün...   More info

Bangkok 2 - Pattaya 3 Yaz Turu

18 Aug 10:30 - 25 Aug 07:45 18 Aug 10:30 - 25 Aug 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (2) PATTAYA (3) Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 18 AĞUSTOS 2018 Hareket 8 Gün (5 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Büyük Ispanya Turu / 7 Gece 8 Gün

19 Aug 04:15 - 26 Aug 21:55 19 Aug 04:15 - 26 Aug 21:55 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BÜYÜK İSPANYA KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ BARCELONA (2) MADRİD (2) GRANADA (2) VALENCİA (1) Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 19 Ağustos 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün (Bacelona...   More info

Kurban Bayramı Roma Turu/4 Gece 5 Gun

20 Aug 09:00 - 24 Aug 18:20 20 Aug 09:00 - 24 Aug 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
ROMA KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 20 Ağustos 2018 Hareket 4 Gece 5 Gün 1.GÜN İSTANBUL ROMA Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş...   More info

ROMA TURU / 3 Gece 4 Gün

22 Aug 09:00 - 25 Aug 18:20 22 Aug 09:00 - 25 Aug 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
ROMA YAZ DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 22 Ağustos 2018 Hareket 3 Gece 4 Gün 1.GÜN İSTANBUL ROMA Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 - Singapur Yaz Turu

25 Aug 10:30 - 02 Sep 07:45 25 Aug 10:30 - 02 Sep 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) SINGAPUR Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 25 AĞUSTOS 2018 Hareket 9 Gün ( 6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar...   More info

Klasik Italya Turu / 7 Gece 8 Gün

26 Aug 08:45 - 02 Sep 18:20 26 Aug 08:45 - 02 Sep 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA MİLANO (1) VENEDİK (2) FLORANSA (2) ROMA (2) YAZ DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile Milano gidiş, Roma dönüş) 26 Ağustos 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün...   More info

Portekiz Turu / 4 Gece 5 Gün

29 Aug 05:30 - 02 Sep 22:10 29 Aug 05:30 - 02 Sep 22:10 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ Lizbon (2) Porto (2) YAZ DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Lizbon gidiş, Porto dönüş) 29 Ağustos 2018 Hareket 4 Gece 5 Gün 1.Gün İSTANBUL LİZBON...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 Yaz Turu

01 Sep 10:30 - 09 Sep 07:45 01 Sep 10:30 - 09 Sep 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 01 EYLÜL 2018 Hareket 9 Gün (6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 - Singapur Yaz Turu

08 Sep 10:30 - 16 Sep 07:45 08 Sep 10:30 - 16 Sep 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) SINGAPUR Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 08 EYLÜL 2018 Hareket 9 Gün ( 6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar...   More info

Portekiz & Endülüs Turu / 7 Gece 8 Gün

14 Sep 06:00 - 12 Oct 18:20 14 Sep 06:00 - 12 Oct 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ & ENDÜLÜS Porto (2) Lizbon (2) Sevilla (2) Granada (1) Malaga SONBAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Porto gidiş, Malaga dönüş) 14/28 Eylül 12 Ekim...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 Yaz Turu

15 Sep 10:30 - 23 Sep 07:45 15 Sep 10:30 - 23 Sep 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 15 EYLÜL 2018 Hareket 9 Gün (6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Portekiz & Endülüs Turu / 7 Gece 8 Gün

21 Sep 06:00 - 19 Oct 18:45 21 Sep 06:00 - 19 Oct 18:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ & ENDÜLÜS MALAGA GRANADA (1) SEVILLA (2) LIZBON (2) PORTO (2) SONBAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Malaga gidiş, Portekiz dönüş) 21 Eylül/05-19 Ekim...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 - Singapur Yaz Turu

22 Sep 10:30 - 30 Sep 07:45 22 Sep 10:30 - 30 Sep 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) SINGAPUR Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 22 EYLÜL 2018 Hareket 9 Gün ( 6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar...   More info

Klasik Italya Turu / 7 Gece 8 Gün

23 Sep 08:45 - 30 Sep 18:20 23 Sep 08:45 - 30 Sep 18:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
KLASİK İTALYA MİLANO (1) VENEDİK (2) FLORANSA (2) ROMA (2) SONBAHAR DÖNEMİ Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Milano gidiş, Roma dönüş) 7 Gece 8 Gün 1.GÜN İSTANBUL...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 Yaz Turu

29 Sep 10:30 - 07 Oct 07:45 29 Sep 10:30 - 07 Oct 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 29 EYLÜL 2018 Hareket 9 Gün (6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali...   More info

Portekiz Turu / 4 Gece 5 Gün

05 Oct 06:30 - 09 Oct 22:25 05 Oct 06:30 - 09 Oct 22:25 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ Porto (2) Lizbon (2) SONBAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Porto gidiş, Lizbon dönüş) 05 Ekim 2018 Hareket 4 Gece 5 Gün 1.Gün İSTANBUL PORTO...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 - Singapur Yaz Turu

06 Oct 10:30 - 14 Oct 07:45 06 Oct 10:30 - 14 Oct 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) SINGAPUR Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 06 EKİM 2018 Hareket 9 Gün ( 6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar...   More info

Güney Italya & Sicilya / 7 Gece 8 Gün

08 Oct 04:30 - 15 Oct 22:20 08 Oct 04:30 - 15 Oct 22:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
GÜNEY İTALYA & SİCİLYA CATANIA (2) PALERMO (1) CALABRIA (1) LECCE (1) NAPOLI (2) SONBAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Catania gidiş, Napoli dönüş) 08 Ekim...   More info

Sicilya Turu / 4 Gece 5 Gün

12 Oct 04:30 - 16 Oct 22:10 12 Oct 04:30 - 16 Oct 22:10 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
SİCİLYA KATANYA (2) PALERMO (2) BAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 12 Ekim 2018 Hareket 4 Gece 5 Gün 1.Gün İSTANBUL KATANYA Atatürk Havalimanı Dış Hatlar...   More info

Bangkok 3 - Pattaya 3 - Singapur Yaz Turu

20 Oct 10:30 - 28 Oct 07:45 20 Oct 10:30 - 28 Oct 07:45 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BANGKOK (3) PATTAYA (3) SINGAPUR Singapur Havayolları ile YAZ DÖNEMİ 20 EKİM 2018 Hareket 9 Gün ( 6 Gece Konaklama) 1.gün İSTANBUL SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar...   More info

Portekiz & Endülüs Turu / 7 Gece 8 Gün

09 Nov 10:00 - 16 Nov 19:20 09 Nov 10:00 - 16 Nov 19:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ & ENDÜLÜS Porto (2) Lizbon (2) Sevilla (2) Granada (1) Malaga SONBAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Porto gidiş, Malaga dönüş) 09 Kasım 2018 7 Gece 8...   More info

PRAG Turu / 3 Gece 4 Gün

15 Nov 09:30 - 14 Dec 19:55 15 Nov 09:30 - 14 Dec 19:55 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PRAG Pegasus Yolları Tarifeli Seferi ile 3 Gece 4 Gün 1.Gün İSTANBUL PRAG Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Pegasus Havayolları kontuarında siz değerli...   More info

BÜYÜK Ispanya TURU / 7 Gece 8 Gün

19 Nov 08:00 - 26 Nov 19:40 19 Nov 08:00 - 26 Nov 19:40 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
BÜYÜK İSPANYA KIŞ DÖNEMİ BARCELONA(2) VALENCIA(1) GRANADA(1)-SEVİLLA(1)-MADRID(2) Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 19 Kasım 2018 Hareket 7 Gece 8 Gün (Barcelona gidiş...   More info

Portekiz & Endülüs Turu / 7 Gece 8 Gün

23 Nov 10:00 - 07 Dec 19:20 23 Nov 10:00 - 07 Dec 19:20 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ & ENDÜLÜS Porto (2) Lizbon (2) Sevilla (2) Granada (1) Malaga SONBAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Porto gidiş, Malaga dönüş) 23 Kasım/07 Aralık...   More info

Portekiz & Endülüs Turu / 7 Gece 8 Gün

30 Nov 07:00 - 07 Dec 22:50 30 Nov 07:00 - 07 Dec 22:50 - Bodrum Bodrum
Turgutreis Tours Seyahat Acentası Turgutreis Tours Seyahat Acentası
PORTEKİZ & ENDÜLÜS MALAGA GRANADA (1) SEVILLA (2) LIZBON (2) PORTO (2) SONBAHAR DÖNEMİ Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile (Malaga gidiş, Portekiz dönüş) 30 Kasım 2018...   More info


© 2019 Siguez