Baştan Başa Balkanlar Turu 8 Ülke 6 Başkent

Baştan Başa Balkanlar Turu 8 Ülke 6 Başkent13 Jul 22:00 - 21 Jul 20:00 - Ankara
Kafka Tur

Route
More info

Bulgaristan, Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk, Üsküp, Yunanistan
Sofya, Belgrad, Saray Bosna, Mostar, Dubrovnik, Kotor, Budva, Tiran, Ohrid, Manastır, Üsküp, Selanik, Kavala

Tur Hakkında
Belgrad’dan başlayan gezimiz bölgenin neredeyse tüm önemli şehirlerinde konaklayarak tarihi, kültürel, mutfağı ile ilgili size detaylı bilgiler verecektir. Diğer yandan yakın zamanda çok büyük acılar yaşayan bu kentlerde savaşın bıraktığı tahribatın izlerini de sürüyoruz. Kısacası geçmişin büyük ve özenli tarihini; yakın zamanın acıları ile harmanlamış bir yanı buruk bu toprakları her yönü ile tanıma fırsatı buluyoruz.1.Gün (13 Temmuz 2018 Cuma) İstanbul Sofya
Kadıköy Evlendirme Dairesi saat 22:00, Mecidyeköy Ziraat Bankası Önü saat 22:45, Bakırköy İncirli saat 23:15 hareket ile İstanbul Edirne yolu üzerinden Kapıkule sınır kapısına ulaşıyoruz. Gümrük işlemlerinden sonra Bulgaristan' a giriş yapıyoruz.

2.Gün (14 Temmuz 2018 Cumartesi) Sofya Belgrad
Sabah saatlerinde Sofya'ya ulaşıyoruz. İlk olarak sabah kahvaltımızı alıyor ve ardından Sofya turumuzu yapıyoruz. Turumuzda öncelikle iç ve dış mimarisi ile çarpıcı özelliklere sahip olan ve Balkanların en büyük kilisesi olan Aleksandr Nevski Katedrali'ni görüyoruz. Daha sonra, Balkanların en büyük kütüphanelerinden biri olan Milli Kütüphane'nin ve Sofya Üniversitesi'nin görülmesi, Mimari özellikleri ile ilgi çeken Merkez Bankası'nın binasının yanından geçerek, neo klasik stilde inşa edilmiş olan Milli Bulgar Tiyatrosu'nda resim molası veriyoruz. Günümüzde Arkeoloji Müzesi olarak kullanılan Ulu Camii'yi görüp, şehrin simgesi Sofya Heykeli'ne bakış ve Aya Nedelya Kilisesi'nin görülmesi. Bteanyabaşı Camii (Seyfullah Efendi Camii) ziyareti. Turumuzun ardından Belgrad'a Hareket. Belgrad'a varışımızla şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında Bayraklı Camii, Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından, akşam üzeri otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Belgrad'ta otelimizde. 4* Prag Otel vb.

3.Gün (15 Temmuz 2018 Pazar) Belgrad, Saray Bosna
Sabah Kahvaltımızın ardından Bosna Hersek'in Başkenti Saray Bosna'ya hareket ediyoruz. Bosna'ya varışımıza istinaden 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnaklar'ın kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan şehirde turumuzu yapıyoruz. Meşhur Baş Çarşı, Tarihi Osmanlı Hanı, Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastinin gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğimiz Ferhadiye Caddesi görülecek yerler arasında Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz.Konaklama Saray bosna otelimizde 4* Hollywood Hotel vb.

4.Gün (16 Temmuz 2018 Pazartesi) Saray Bosna, Vrelo Bosna, Mostar, Blagay Tekkei Poçitel, Neum
Sabah kahvaltımızın ardından, Mostar'a doğru hareket ediyoruz. Mostar gezimizde Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamam göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar turumuzun ardından ilk olarak , Blagaj Bölgesini 1446 yılın da hakimiyetine alan Osmanlı Ordularının arasında bulunan tarafından yapılan ve Bosna'nın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesi'ni geziyoruz. Bosna Hersek'te diğer durağımızda bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel'I ziyaret ederek 16.yy.'da Osmanlı tarafından yapılan binaları görüyoruz. Gezilerimizin ardından Neum'a hareket ediyoruz. Konaklama Neum'da otelimizde. 4* Grand Neum Hotel vb.
5.Gün(17 Temmuz 2018 Salı) Dubrovnik Kotor Budva Podgorica
Sabah Kahvaltımızın ardından Dubrovnik Şehir Turumuzu yapmak üzere otelden ayrılıyoruz. İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından Dubrovnik uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu, muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran şehirde, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, Tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane diğer göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Gezimizin ardından Kotor'a doğru yola çıkıyoruz. Korunaklı konumu sayesinde Osmanlılar tarafından ele geçirilemeyen Kotor'a geçiyoruz. Eski Şehir, Tarihi Saat Kulesi, Aziz Tripun ve Nicola Kiliseleri göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Kısa bir yolculuğun ardından Budva' ya varıyor ve şehir turumuzu yapıyoruz. yapacağımız yürüyüş turunda StariGrad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Ardından Karadağ'ın başkentş Podgorica'ya hareket ediyoru. konaklama otelimizde 4* Centerville Hotel vb.

6.Gün (18 Temmuz 2018 Çarşamba) Podgorica İşkodra Tiran Ohrid
Sabah kahvaltımızın ardından ilk olarak . Zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur'lu bir multi milyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırılma aşamasında olan muhteşem Sveti Stefan adasını görüyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasından sonra 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi Arnavutluk'un başkenti Tiran'a hareket ediyoruz. 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehirdeki kısa panaromik turumuzda; Ethem Bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Ohri'ye doğru yola çıkıyoruz. Varış saatimize göre Ohri Şehir turumuzu yapıyoruz. UNESCO'nun Kültür Mirası Listesi'ndeki şehirde; Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, Ayasofya, Antik Tiyatro, Hacı Turgut Camii ile Türk Çarşısını geziyor ve Meşhur sedef takılarından alışveriş yapıyoruz. Konaklama Otelimizde Ohri 4* Granit Hotel vb.
Ohri Makedon Gecesi 25 Euro

7.Gün (19 Temmuz 2018 Perşembe) Ohrid Resne Manastır Kalkandelen Üsküp
Sabah Kahvaltımızın ardından ilk olarak yol güzergahında Resne'de, Resne'li Niyazi'nin Sarayı'nı ziyaret ediyor ve burada fotoğraf molası veriyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Bitola ( Manastır )'a varıyoruz. Atamızın okulunu (Askeri lise) geziyoruz. Şirok sokak, İsakiye Camii, Saat Kulesi, Eleni'nin Evi, Telgrafhane, Pekmez Meydanı, Osmanlı'dan kalan Orduevi göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz bitiminde 2 saatlik bir otobüs yolculuğun ardından Tetovo ( Kalkandelen )' e varıyoruz. Kalkandelen‘de Alaca cami ve Kanuni'nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16. Yüzyılda kurulan Bektaşi Harabati Baba Tekkesi'ni ve bir mimari eser olan Alaca Camii'yi ziyaret ediyoruz. Ardından Üsküp'e hareket.Üsküp'e varış ve panoramic şehir turu.Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı'nın doğum yeri olan Üsküp'te göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı,Sulu Han, Davut Paşa Hamamı,Taş Köprü bulunmaktadır. Vardar nehrinin kıyısından ve nehrin öteki tarafında bulunan Türk veYahudi mahallelerini seyrederek yürüyoruz. Bu yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı'nı, Osmanlı Köprüsü'nü ve Davut Paşa Hamamı'nı dışarıdan göreceğiz. Ardından Türk çarşısı'na gidiyor ve Türk Çarşısı'ndaki tarihi eserleri görmeye başlıyoruz .Göreceğimiz bir diğer yapı olan ve eski Türk Çarşısı içinde yer alan ve 1550 tarihli Kurşumlu Han günümüzde Güzel Sanatlar Akademisi olarak kullanılıyor. Osmanlı döneminde 17 Han binası inşa edilmiş olan Üsküp‘te günümüzde 3 han binası kalmıştır.15.yy'ın 2 yarısında inşa edilmiş Sulu Han ve Kapan Hanı'nı ziyaretlerin ardından Üsküp'ün sembol eserlerinden biri olan ve 16.yüzyılda inşa edilmiş saat kulesi'ni, 14. Yüzyılda yapılmış erken dönem camilerimizden Sultan Murat Camii ‘ni ve yine aynı yüzyıldan kalma İsa Bey Camii'ni ziyaretediyoruz. Konaklama Otelimizde Üsküp 5* TCC Granit Hotel vb.

8.Gün (20 Temmuz 2018 Cuma) Üsküp Selanik
Sabah Kahvaltımızın ardından Selanik'e doğru yola çıkıyoruz. Selanik gezimizde görülecek yerler; (Makedonia Bakanlık Binası, Atatürk'ün Evi, Aristoteoles Üniversite Kampüsü, Helexpo İnternational Fuar alanı, Rotonda, Zafer Takı, Beyaz Kule, Mekadonia Tiyatro Binası, Kütüphane, Bedesten, Hamza Bey Camii, “B.İskender Heykeli, Aristoteles Meydanı, Bizans surları, Eski Selanik, “Ana Poli”, şehrin kuşbakışı seyri sonrası konaklama Selanik'te otelimizde.)
4* Holiday Inn Hotel vb.

Selanik Taverna ( Limitli İçkili ) 35 Euro

9.Gün (21 Temmuz 2018 Cumartesi) Selanik Kavala İstanbul
Sabah Kahvaltımızın ardından Kavala'ya doğru yola çıkıyoruz.Kavala turumuzda. Su kemerleri, Liman, 19 yy. Neo Klasik yapıları, İbrahim Paşa Camii, İmarethane, Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi ve Heykeli gezileri sonunda İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Sizleri almış olduğumuz noktalara bırakıp bir başka gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
PASAPORTUNDA KIBRIS MÜHÜRÜ OLAN VATANDAŞLARIMIZ YUNANİSTANA GİRİŞ YAPAMAZ
**ÜLKE GİRİŞLERİNDE DOĞABİLECEK: PASAPORT PROBLEMLERİ VEYA ÜLKEYE GİRİŞİNE İZİN VERİLMEYEN MİSAFİRLERİMİZDEN ACENTAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR

Fiyat:
İki Kişilik Odada Kişi Başı: 399 Euro
Tek Kişi Konaklama : 599 Euro
Nakit 399,00 €

Bankalar Tek Çekim 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit
İş Bankası 415,00 € 425,00 € 435,00 € 445,00 €
Garanti Bankası 415,00 € 425,00 € 435,00 € 445,00 €
Yapı Kredi 415,00 € 425,00 € 435,00 € 445,00 €

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Tur Boyunca Lux Otobüs ile Yolculuk
Programda Belirtilen Tüm Turlar
Zorunlu Belgrad, Dubrovnik, Kotor Yerel Rehbber
Tur Boyunca Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Belirtilen Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama
Zorunlu Seyahat ve 30000 Euro Teminatlı Sağlık Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Çok Girişli Shengen Vizesi ( 120 EURO )
Programda Yazmayan Öğle ve Akşam Yemekleri
Müze Ören Yeri Girişleri
Otellerde yapılacak kişisel harcamalar
Fix Menü Akşam Yemeklerinde içecekler ve Menü Harici Extralar

Tur Tarihleri: 06/14 Nisan 2018 - 20/28 Nisan 2018 - 11/19 Mayıs 2018 - 29 Haziran / 07 Temmuz 2018 - 06/14 Temmuz 2018 - 13/21 Temmuz 2018 - 20/28 Temmuz 2018 - 27 Temmuz / 4 Ağustos 2018 - 3/11 Ağustos 2018 - 14/22 Eylül 2018 - 28 Eylül / 06 Ekim 2018 - 05/13 Ekim 2018 - 26 Ekim / 03 Kasım 2018 - 09/17 Kasım 2018

REZERVASYON VE KAYIT İÇİN:
KAFKA TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI
Adres: Kocatepe Mahallesi, Yüksel Caddesi 8/17 Çankaya/Ankara
Tel: 0312 425 85 25
Fax: 0312 425 85 24
Gsm (Ofis): 0555 894 15 94 ( 09:00 – 18:00 )
Gsm: 0532 244 79 10 (Teoman Bulduk)
Web: www.alternatiftrekking.comwww.kafkatur.com.tr


Past Events

İstanbul Kültür ve Lale Festivali Gezisi

13 Apr 23:55 - 15 Apr 23:45 13 Apr 23:55 - 15 Apr 23:45 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
İSTANBUL’DA LALE FESTİVALİ VE RENK SENFONİSİNE MERHABA İstanbul Kültür ve Lale Festivali Gezisi. 14-15 Nisan 2018. 1 gece, 2 Gün. Yarım Pansiyon( ) Zambakgillerden çiçekli bir...   More info

Eskişehir Porsuk Çayı- Odunpazarı Sazova ve Frig Vadisi Gezisi

14 Apr 07:00 - 15 Apr 23:00 14 Apr 07:00 - 15 Apr 23:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Eskişehir merkezde yer alan Porsuk çayında tekne turu, Odunpazarı Atlıhan müzeleri, Sazova Parkı, hepimizi derinden etkileyecek Uğur Mumcu anıtı, Antik Frig eserleri, Seyitgazi...   More info

Hitit Kentleri Hattuşa Alacahöyük Gezisi

15 Apr 07:00 - 22:00 15 Apr 07:00 - 22:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Anadolu’nun ilk kurulan devletinin Hititler olduğunu biliyor muydunuz? Anadolu’ya Kavimler Göçü zamanında, Kuzey Kafkasya’dan giriş yaptığını, Hint Avrupa dili konuştuğunu ve...   More info

Uzun GAP Gezisi

20 Apr 21:30 - 28 Apr 23:55 20 Apr 21:30 - 28 Apr 23:55 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Kahramanmaraş-Adıyaman-Kahta-Nemrut-Atatürk Barajı-Diyarbakır Malabadi Köprüsü-Hasankeyf-Midyat-Kıllıt/Dereiçi-Savur-Mardin-Dara Göbeklitepe-Şanlıurfa-Harran-Halfeti-Rumkale...   More info

Baştan Başa Balkanlar Turu 8 Ülke 6 Başkent

20 Apr 22:00 - 28 Apr 01:00 20 Apr 22:00 - 28 Apr 01:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Baştan Başa Balkanlar Turu 8 Ülke 6 Başkent Bulgaristan, Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk, Üsküp, Yunanistan Sofya, Belgrad, Saray Bosna, Mostar...   More info

Doğu Akdeniz Yerleşimleri Doğa ve Kültür Gezisi

20 Apr 23:55 - 23 Apr 23:30 20 Apr 23:55 - 23 Apr 23:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Baharın gelmesi ile yeni ve farklı bir rota için yelken açmak istiyoruz. Doğu Akdeniz’in az bilinen yerleşimlerine doğru yelken açıp Akdeniz’le buluşmak ve farklı gezi rotalarında...   More info

Kastamonu Daday Azdavay Ilıca Şelalesi Valla Kanyonu Gezisi

21 Apr 07:00 - 23 Apr 22:30 21 Apr 07:00 - 23 Apr 22:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
İSTİKLAL YOUNDA FARKLI YERLER, FARKLI ROTALAR 21-23 Nisan 2018. 2 gece, 3 Gün. Yarım Pansiyon Doğa ile kültürü harmanladığımız çok özel bir program. Kurtuluşa giden süreçte...   More info

Kastamonu Sinop Ayancık İnebolu Gezisi

21 Apr 07:30 - 23 Apr 22:30 21 Apr 07:30 - 23 Apr 22:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Doğa ile kültürü harmanladığımız çok özel bir program. Kurtuluş savaşı sürecinde en fazla desteği veren Kastamonu ve İnebolu, Ülkemizin takım şelaleler sınıflandırmasında ilkler...   More info

Bolu Gölleri ve Göynük Doğa/Kültür Gezisi

22 Apr 07:00 - 20:00 22 Apr 07:00 - 20:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Yel değirmenleri ile meşhur Çubuk gölü, Bolu’nun gizli cenneti Sünnet gölü, Kültürel dokusu ve yöresel lezzetleri ile ünlü Bolu’nun merkeze en uzak ilçesi Göynük, İstanbul ve...   More info

Eskişehir Kent ve Kültür Gezisi

23 Apr 07:00 - 21:00 23 Apr 07:00 - 21:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Eskişehir merkezde yer alan Porsuk çayında tekne turu, Odunpazarı, Atlıhan müzeleri, Sazova Parkı, hepimizi derinden etkileyecek Uğur Mumcu Anıtı, Balmumu müzesi, Kentpark gibi...   More info

23 Nisan Anne Baba Çocuk Doğa Şenliği

23 Apr 08:30 - 20:00 23 Apr 08:30 - 20:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında sizler için doğada özel bir etkinlik planladık. Bu özel etkinliğimiz kapsamında çuval ve kaşıkta yumurta taşıma yarışları yapacağımız...   More info

Mini Gap Gezisi

27 Apr 21:30 - 01 May 23:55 27 Apr 21:30 - 01 May 23:55 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Kahramanmaraş-Adıyaman-Kahta-Nemrut Dağında Gün Batımı Atatürk Barajı-Şanlıurfa-Harran-Göbeklitepe-Halfeti-Birecik-Gaziantep Kültür ve İnanç Turu olarak nitelendireceğimiz bir...   More info

Karia Yolu İçmeler Turunç Amos Kumlubük Bayırköy Akyaka Gezisi

27 Apr 22:30 - 01 May 23:00 27 Apr 22:30 - 01 May 23:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Ülkemizin önemli yürüyüş rotalarından biri olan Karia yolu, tabii güzelliklerinin yanı sıra Karia medeniyetinin kalıntılarını barındıran, tarih ve kültürel dokusu ile de ön plana...   More info

Ihlara Vadisi Doğa Yürüyüşü ve Mangal Etkinliği

29 Apr 07:00 - 21:00 29 Apr 07:00 - 21:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Hasan dağı volkanından püsküren lavların akarsuyu aşındırması sonucu oluşan Ihlara Vadisi, herkesin katılabileceği ve yürüyüş severler için vazgeçilmez parkurlardan biridir...   More info

Hadrianapolis Antik Kenti Safranbolu Ulus Gezisi

01 May 07:00 - 21:00 01 May 07:00 - 21:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Antik Çağın Hac Merkezi olarak Karabük sınırları içerisinde gün yüzüne çıkartılan Hadrianapolis Antik Kenti ve Unesco Miras listesinde yer alan gururumuz Safranbolu, Bartın’ın...   More info

Avustralya Yeni Zelanda Tazmanya Gezisi

02 May 11:30 - 16 May 07:45 02 May 11:30 - 16 May 07:45 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Sydney Blue Mountains Opera House Melbourne Yarra Vadisi Philip Island penguenler Puffing Billy Hobart Tazmanya Port Arthur Auckland Rotorua Gazyzerler Waitamo Maori Hangi Hobbit...   More info

Edirne Kakava Şenlikleri İğneada Kırklareli Edirne Tekirdağ Gezi

03 May 20:00 - 07 May 23:55 03 May 20:00 - 07 May 23:55 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
2 Gece, 3 Gün Yarım Pansiyon Türk dünyasında ve Anadolu’da önemli günlerden sayılan, Hızır ve İlyas Peygamberlerin bir gül ağacının dibinde buluştukları inancı Hıdrellez'in...   More info

Edirne Kakava Şenlikleri-Kırklareli-Tekirdağ Gezisi

03 May 21:30 - 06 May 00:30 03 May 21:30 - 06 May 00:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Türk dünyasında ve Anadolu’da önemli günlerden sayılan, Hızır ve İlyas Peygamberlerin bir gül ağacının dibinde buluştukları inancı Hıdrellez'in, Romanlar’daki yansıması Kakava...   More info

Güzeldere Samandere Şelaleleri ve Efteni Gölü Gezisi

06 May 07:00 - 21:00 06 May 07:00 - 21:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Gelin tülü berraklığında akan Güzeldere Şelalesi ve heybetli olduğu kadar görkemi ile de hepimizi etkileyecek Samandere şelalelerine gidiyoruz. Rotamız üstünde onlarca kuş türüne...   More info

Uçak İle Diyarbakır Mardin Dara Savur Midyat Hasankeyf Gezisi

10 May 06:15 - 13 May 15:30 10 May 06:15 - 13 May 15:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Diyarbakır-Mardin-Dara Antik Kenti-Deyrul Zafaran-Savur Kıllıt/Dereiçi Köyü-Midyat-Mor Gabriyel-Hasankeyf-Batman 10-13 Mayıs 2018. 3 gece, 4 Gün. Yarım Pansiyon( ) Gap...   More info

Uygarlıklar Kenti Antakya Gezisi

10 May 21:30 - 13 May 22:30 10 May 21:30 - 13 May 22:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Uygarlıkların merkezi olmuş, kültür ve hoşgörünün egemen olduğu, değişik din, inanç ve mezhepten insanların barış ve hoşgörü ortamında yüz yıllardır bir arada yaşadığı büyülü bir...   More info

Eskişehir Porsuk Çayı-Odunpazarı Sazova ve Frig Vadisi Gezisi

12 May 07:00 - 13 May 22:30 12 May 07:00 - 13 May 22:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Eskişehir merkezde yer alan Porsuk çayında tekne turu, Odunpazarı Atlıhan müzeleri, Sazova Parkı, hepimizi derinden etkileyecek Uğur Mumcu anıtı, Antik Frig eserleri, Seyitgazi...   More info

Bodrum Gökova Bodrum Mavitur Gezisi

12 May 12:30 - 19 May 09:30 12 May 12:30 - 19 May 09:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
7 Gece, 8 Gün Tam pansiyon Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimi. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil...   More info

Kartepe Sapanca Maşukiye Gezisi

13 May 07:00 - 21:00 13 May 07:00 - 21:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
GÖRÜLECEK YERLER: Kartepe, Geyikalanı, Maşukiye, Aşıklar Deresi, öğle yemeği, Sapanca Gölünde kısa gezinti. PROGRAMIMIZ: Saat: 07.00’de İzmir/Kumrular Caddesi kesişiminde buluşup...   More info

Uzun GAP Gezisi

18 May 21:30 - 26 May 23:55 18 May 21:30 - 26 May 23:55 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Kahramanmaraş-Adıyaman-Kahta-Nemrut-Atatürk Barajı-Diyarbakır Malabadi Köprüsü-Hasankeyf-Midyat-Kıllıt/Dereiçi-Savur-Mardin-Dara Göbeklitepe-Şanlıurfa-Harran-Halfeti-Rumkale...   More info

Isparta Gül Hasadı Eğirdir Sagalossos Burdur Gezisi

18 May 23:30 - 20 May 23:30 18 May 23:30 - 20 May 23:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Gül kokladığınızı biliyoruz, tuttuğunuzu da biliyoruz. Peki ya hiç Gül tarlasına girdiniz mi? Ya da bu gülleri topladınız mı hiç? Toplandıktan sonra nasıl işlendiğini gören kaç...   More info

Çadır Konaklamalı Belemedik Kapıkaya Varda Köprüsü Gezisi

18 May 23:55 - 20 May 23:55 18 May 23:55 - 20 May 23:55 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Ankara, Pozantı, Belemedik, Hacıkırı/Kıralan, Kapıkaya Kanyonu; Yer Köprü ve Varda/Alman Köprüsü gezisi. PROGRAMIMIZ; 18 Mayıs 2018 Cuma günü saat: 23.55’te İzmir-Kumrular...   More info

Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi

19 May 12:30 - 26 May 09:30 19 May 12:30 - 26 May 09:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
7 Gece, 8 Gün Tam pansiyon Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimidir. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil...   More info

Kelebeğin Rüyasına Yolculuk Zonguldak Gezisi

20 May 07:00 - 21:00 20 May 07:00 - 21:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Cumhuriyet döneminin lokomotifi sanayi tesislerine havzadan kömür nakli ve Ankara’ya kadar yolcu ulaşımı için demir yolları döşenmiş. Hattın yük taşıma kolu, limandan başlayıp...   More info

Hitit Kentleri Hattuşa Alacahöyük Gezisi

27 May 07:00 - 22:00 27 May 07:00 - 22:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Anadolu’nun ilk kurulan devletin Hititler olduğunu biliyor muydunuz? Anadolu’ya Kavimler Göçü zamanında, Kuzey Kafkasya’dan giriş yaptığını, Hint Avrupa dili konuştuğunu ve...   More info

Bulgaristan Filibe, Kazanlık Gül Festivali Turu

01 Jun 22:00 - 03 Jun 20:00 01 Jun 22:00 - 03 Jun 20:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
1.Gün (01 Haziran 2018 Cuma) İstanbul, Filibe (Plovdiv) 21:30’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü saat 22:00’de Mecidiyeköy Ziraat Bankası Önü, ve saat 23:30’de İncirli Ömür Plaza...   More info

Bodrum Gökova Bodrum Mavitur Gezisi

02 Jun 12:30 - 09 Jun 09:30 02 Jun 12:30 - 09 Jun 09:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
7 Gece, 8 Gün Tam pansiyon Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimi. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil...   More info

Güney Afrika Zambiya Zimbabwe Gezisi

16 Jun 23:00 - 27 Jun 05:00 16 Jun 23:00 - 27 Jun 05:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
1.GÜN 16HAZİRAN ATATÜRK HAVALİMANI BULUŞMA : 23:00 (Türk Hava Yollaru uçuşu gece yarsını geçe 01:55 de olduğu için 16 Haziranda 23:00 de alanda buluşuyoruz) 2.GÜN ISTANBUL/CAPE...   More info

Küba Havana Trinidad Gezisi

17 Jun 07:30 - 25 Jun 17:00 17 Jun 07:30 - 25 Jun 17:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
1.GÜN (17 Haziran 2018) İSTANBUL-PARIS-HAVANA 10:40 13:40 16:00 19:55 Sabah saat 07:30’ da İstanbul Atatürk Havalimanı KAFKA TUR bankolarında buluşma. Bilet ve pasaport...   More info

Doğu Anadolu Gezisi

22 Jun 21:30 - 30 Jun 23:45 22 Jun 21:30 - 30 Jun 23:45 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Erzincan, Erzurum, Sarıkamış, Kars, Ani, Iğdır, Doğubeyazıt, Van, Ahdamar Tatvan, Ahlat, Nemrut Gölü, Bitlis, Muş, Solhan, Malatya, Darande 23-30 Haziran 2018. 7 gece, 8 Gün...   More info

Büyük Ağrı Dağı Zirve Çıkışı - 5137 Metre

23 Jun 12:00 - 28 Jun 17:30 23 Jun 12:00 - 28 Jun 17:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Doğayı ve dağları seviyor musunuz? Peki ya yükseklerde, daha da yükseklerde yürümeyi seviyor musunuz? Ülkemizin ve Avrupa’nın en yüksek zirvesi olan ve muhteşem bir volkanik dağ...   More info

Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi

23 Jun 12:30 - 30 Jun 09:30 23 Jun 12:30 - 30 Jun 09:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi. 23-30 Haziran 2018. 7 Gece, 8 Gün Tam pansiyon Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimidir. Doğa...   More info

Hasan Dağı Zirve Etkinliği

23 Jun 22:00 - 24 Jun 20:30 23 Jun 22:00 - 24 Jun 20:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Güneyinde Obruk Platosu, Kuzeyinde Aksaray Ovası, Batısında Tuz Gölü ve Konya Ovası gibi İç Anadolu’nun boylu boyunca uzayan düzlüklerinden yükselmiş bir volkanik dağ olan Hasan...   More info

Boydan Boya Balkanlar Turu 8 Ülke 6 Başkent

29 Jun 17:00 - 09 Jul 06:00 29 Jun 17:00 - 09 Jul 06:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
ANKARA ÇIKIŞLI OTOBÜSLE 8 GECE 9 GÜN Ekstra Tur yok, tüm çevre ve şehir turları dahil, Tüm kahvaltı ve akşam yemekleri dahil. Belgrad, Üsküp, Ohri’de müzik eğlenceli akşam...   More info

Niğde Aladağlar Yedigöller-Hacer Boğazı Geçişi

03 Jul 23:00 - 08 Jul 21:30 03 Jul 23:00 - 08 Jul 21:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Doğayı ve yürümeyi seviyor olmalısınız. Peki ya yükseklerde yürümeyi seviyor musunuz? Ülkemizde Alp-Himalaya sisteminin güney kıvrımları, Toros dağlarının arka uzantısı olan Niğde...   More info

Tren ve Uçak ile Kars Ani Çıldır Damal Ardahan-Sarıkamış Gezisi

12 Jul 17:30 - 17 Jul 18:55 12 Jul 17:30 - 17 Jul 18:55 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Kars-Ani Harabeleri-Çıldır Gölü-Damal-Ardahan-Suçar Şelalesi-Sarıkamış 12-17 Temmuz 2018. 4 Gece, 4 Gün. Yarım Pansiyon Adını Karsak Oymağından/Türklerinden alan Karsı’ı...   More info

Yusufeli Kaçkar Zirve ve Kavron Ayder Geçişi Gezisi

20 Jul 19:00 - 29 Jul 07:00 20 Jul 19:00 - 29 Jul 07:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Çamlıhemşin Zilkale-Palovit Şelalesi-Şenyuva/Çinçuva Gezisi. 21-28 Temmuz 2018. 7. Gece, 8 Gün. Tam Pansiyon Doğayı ve dağları seviyor musunuz? Peki ya yükseklerde yürümeyi...   More info

Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi.

21 Jul 12:30 - 28 Jul 09:30 21 Jul 12:30 - 28 Jul 09:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi. 21-28 Temmuz 2018. 7 Gece, 8 Gün Tam pansiyon Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimidir. Doğa harikası...   More info

Büyük Ağrı Dağı Zirve Çıkışı - 5137 Metre

24 Jul 12:00 - 29 Jul 17:30 24 Jul 12:00 - 29 Jul 17:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Doğayı ve dağları seviyormusunuz? Peki ya yükseklerde, daha da yükseklerde yürümeyi seviyormusunuz? Ülkemizin ve Avrupa’nın en yüksek zirvesi olan ve muhteşem bir volkanik dağ...   More info

Sibirya Expresi

26 Jul 10:30 - 07 Aug 17:55 26 Jul 10:30 - 07 Aug 17:55 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
1.Gün 26 Temmuz: ISTANBUL MOSKOVA 12:30 16:00 Bu sabah saat 10:30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerini takiben saat 12:30’da AEROFLOT...   More info

Kars Ani Şavşat Artvin Borçka Karagöl Macahel Çamlıhemşin Ayder

02 Aug 16:00 - 11 Aug 07:30 02 Aug 16:00 - 11 Aug 07:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
KARS-ANİ-ŞAVŞAT-ARTVİN-BORÇKA-KARAGÖL MACAHEL-ÇAMLIHEMŞİN-AYDER GEZİSİ KÜLTÜR VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ GEZİSİ 03-10 Ağustos 2018, 7 Gece, 8 Gün. Tam Pansiyon Sizleri Kars ve Ani...   More info

Baştan Başa Balkanlar Turu 8 Ülke 6 Başkent

03 Aug 22:00 - 11 Aug 20:00 03 Aug 22:00 - 11 Aug 20:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Bulgaristan, Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk, Üsküp, Yunanistan Sofya, Belgrad, Saray Bosna, Mostar, Dubrovnik, Kotor, Budva, Tiran, Ohrid, Manastır...   More info

Bir Gece Çadır Konaklamalı Medetsiz Zirve Tırmanışı

03 Aug 22:30 - 05 Aug 22:00 03 Aug 22:30 - 05 Aug 22:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Bolkar dağlarının en güzel zirvesi olan 3524 m yükseklikteki Medetsiz zirvesine tırmanmak üzere Niğde ili Ulukışla ilçesine gidiyoruz. Bolkar Dağları eski adıyla Bulgar Dağları...   More info

Doğu Karadeniz Gezisi Kültür Ve Doğa Gezisi

10 Aug 21:30 - 17 Aug 22:45 10 Aug 21:30 - 17 Aug 22:45 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
6 Gece 7 Gün Yarım Pansiyon Ülkemiz doğal güzellikleri içerisinde Doğu Karadeniz doğası şüphesiz ki ayrı bir yer tutmaktadır. Sahil boyunca birbiri ardına olan yerleşimler...   More info

Büyük Ağrı Dağı Zirve Çıkışı - 5137 Metre

11 Aug 12:00 - 16 Aug 17:30 11 Aug 12:00 - 16 Aug 17:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Doğayı ve dağları seviyor musunuz? Peki ya yükseklerde, daha da yükseklerde yürümeyi seviyor musunuz? Ülkemizin ve Avrupa’nın en yüksek zirvesi olan ve muhteşem bir volkanik dağ...   More info

Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi

11 Aug 12:30 - 18 Aug 21:00 11 Aug 12:30 - 18 Aug 21:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimi. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler...   More info

Kurban Bayramı Marmaris Bozburun Datça Bozburun Mavitur Gezisi

18 Aug 12:30 - 25 Aug 09:30 18 Aug 12:30 - 25 Aug 09:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimi. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler...   More info

Uzun GAP Gezisi

29 Aug 21:30 - 06 Sep 23:55 29 Aug 21:30 - 06 Sep 23:55 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Kahramanmaraş-Adıyaman-Kahta-Nemrut-Atatürk Barajı-Diyarbakır Malabadi Köprüsü-Hasankeyf-Midyat-Kıllıt/Dereiçi-Savur-Mardin-Dara Göbeklitepe-Şanlıurfa-Harran-Halfeti-Rumkale...   More info

Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi

01 Sep 09:30 - 08 Sep 12:30 01 Sep 09:30 - 08 Sep 12:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi. 01-08 Eylül 2018. 7 Gece, 8 Gün Tam pansiyon Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimidir. Doğa harikası...   More info

Doğu Anadolu Gezisi

07 Sep 21:30 - 15 Sep 23:45 07 Sep 21:30 - 15 Sep 23:45 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Erzincan, Erzurum, Sarıkamış, Kars, Ani, Iğdır, Doğubeyazıt, Van, Ahdamar Tatvan, Ahlat, Nemrut Gölü, Bitlis, Muş, Solhan, Malatya, Darande 08-15 Eylül 2018. 7 gece, 8 Gün. Yarım...   More info

Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi

08 Sep 12:30 - 15 Sep 09:30 08 Sep 12:30 - 15 Sep 09:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimi. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler...   More info

Alaska-Kanada Turu

12 Sep 03:30 - 23 Sep 22:45 12 Sep 03:30 - 23 Sep 22:45 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
1.Gün/12 EYLÜL İstanbul-PARIS 04:00 07:00 PARIS-Seattle(ABD) 10:20 11:40 Sabah çok erken saatlerde İstanbul Atatürk Havalimanında Saat 03:30 da AIR FRANCE Hava Yolları kontuarı...   More info

Boydan Boya Balkanlar Turu 8 Ülke 6 Başkent

14 Sep 17:00 - 24 Sep 06:00 14 Sep 17:00 - 24 Sep 06:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
ANKARA ÇIKIŞLI OTOBÜSLE 8 GECE 9 GÜN Ekstra Tur yok, tüm çevre ve şehir turları dahil, Tüm kahvaltı ve akşam yemekleri dahil. Belgrad, Üsküp, Ohri’de müzik eğlenceli akşam...   More info

Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi

15 Sep 12:30 - 22 Sep 09:30 15 Sep 12:30 - 22 Sep 09:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimi. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler...   More info

Eskişehir Porsuk Çayı-Odunpazarı Sazova ve Frig Vadisi Gezisi

22 Sep 07:00 - 23 Sep 22:30 22 Sep 07:00 - 23 Sep 22:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Eskişehir merkezde yer alan Porsuk çayında tekne turu, Odunpazarı Atlıhan müzeleri, Sazova Parkı, hepimizi derinden etkileyecek Uğur Mumcu anıtı, Antik Frig eserleri, Seyitgazi...   More info

Marmaris, Bozburun-Datça-Bozburun Mavitur Gezisi

22 Sep 12:30 - 29 Sep 09:30 22 Sep 12:30 - 29 Sep 09:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil biçimi. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler...   More info

Uçak ile Diyarbakır Mardin Dara Savur Midyat Hasankeyf Gezisi

27 Sep 06:15 - 30 Sep 15:30 27 Sep 06:15 - 30 Sep 15:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Diyarbakır-Mardin-Dara Antik Kenti-Deyrul Zafaran-Savur Kıllıt/Dereiçi Köyü-Midyat-Mor Gabriyel-Hasankeyf-Batman 27-30 Eylül 2018. 3 gece, 4 Gün. Yarım Pansiyon( ) Gap...   More info

Küba Havana Trinidad Gezisi

03 Oct 07:30 - 11 Oct 17:00 03 Oct 07:30 - 11 Oct 17:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
1.GÜN (03 Ekim 2018) İSTANBUL-PARIS-HAVANA 10:40 13:40 16:00 19:55 Sabah saat 07:30’ da İstanbul Atatürk Havalimanı KAFKA TUR bankolarında buluşma. Bilet ve pasaport...   More info

Baştan Başa Balkanlar Turu 8 Ülke 6 Başkent

05 Oct 22:00 - 13 Oct 20:00 05 Oct 22:00 - 13 Oct 20:00 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Bulgaristan, Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk, Üsküp, Yunanistan Sofya, Belgrad, Saray Bosna, Mostar, Dubrovnik, Kotor, Budva, Tiran, Ohrid, Manastır...   More info

Karia Yolu İçmeler Turunç Amos Kumlubük Bayırköy Akyaka Gezisi

17 Oct 22:30 - 21 Oct 23:30 17 Oct 22:30 - 21 Oct 23:30 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Ülkemizin önemli yürüyüş rotalarından biri olan Karia yolu, tabii güzelliklerinin yanı sıra Karia medeniyetinin kalıntılarını barındıran, tarih ve kültürel dokusu ile de ön plana...   More info

Mini GAP Gezisi

25 Oct 22:30 - 29 Oct 23:55 25 Oct 22:30 - 29 Oct 23:55 - Ankara Ankara
Kafka Tur Kafka Tur
Kahramanmaraş-Adıyaman-Kahta-Nemrut Dağında Gün Batımı Atatürk Barajı-Şanlıurfa-Harran-Göbeklitepe-Halfeti-Birecik-Gaziantep Kültür ve İnanç Turu olarak nitelendireceğimiz bir...   More info


© 2019 Siguez